Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: ''Dziewiątki'' doradzają uczciwiej. Centrum 9 otwarło oddział w Cieszynie

''Dziewiątki'' doradzają uczciwiej. Centrum 9 otwarło oddział w Cieszynie

PO pierwsze dlaczego nie można komentowac ? lol wolnosc słowa dlaczego Mydli sie ludzią oczy ? ja tez moge napisac jestem Mesim szukam klubu piłkarskiego kto da mi 1 milion miesiecznie pewnie w polsce by sie znalazl jelen. dlaczego nie mozna tego z komentowac link sponsorowany czyli mam rozumiec ze za kase w tym portalu nawet moge zrobic kupe na stronie głównej ? ktoś idzie do banku jednego idzie do drugiego wylicza sobie sam chyba umie procent obliczac itd i w czym trzeba kalkulowac? lol robcie dalej Idiotów z ludzmi Pozdrawiam

twojej wyobraźni
    Wpisów
    4
    A to je to centrum 9 co to w radio mówią mi, że po prostu mam se przyjść i wziąć ile kasy chcę?... no to se pójdę i se wezmę, ale nawet niech nie próbują mówić, że mam zwrócić, bo kto daje i odbiera, ten sie w piekle poniewiera...
    Ostatnio edytowane przez Krisgw ; 02-07-2013 o 09:52

krilady.
    Guest
    A ja nie rozumiem o so cho.....jakiś bełkot...

twojej wyobraźni
    Wpisów
    4
    Cytat Napisał krilady. Zobacz post
    A ja nie rozumiem o so cho.....jakiś bełkot...
    Tóż jak tego nie rozumiysz? przecie to proste je: tamci napisali o tych co to wszystkim dajóm za darmo, tyn to skrytykowoł, tamci mu to skasowali i tyn wyloł swoji frustracje na forum...

Uprawnienia