Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Kotka

Tu i Tam ...
    Wpisów
    2

Kotka

Dzień dobry ...

Mała Mrusia szuka domu...
    Dziś we wczesnych porannych godzinach ktoś chyba podrzucił małe kocię pod dom ...

Jest bardzo towarzyska, ruchliwa, odważna, chętna do zabawy...
    Nie widziała problemu w tym, że ktoś po prostu ją zostawił u nas pod domem...

Jest to piękny kotek (Kocinka), która przywiąże się do właściciela i będzie dawała mu całą swoją kocią miłość...
    Jutro wizyta u weterynarza ...

Zainteresowanych proszę o kontakt na privv...

Cicia.jpg

z góry dziękuję ...

Mam nadzieję, że znajdzie osobę o wielkim sercu ...

You Can If You Think You Can

Znajdzie się i ktoś wcale nie będzie musiał mieć wielkiego serca Szczęście liczy się w kotach i wzbogacenie swego domu o kocią istotę to wprowadzenie do niego licznych uśmiechów każdego dnia oraz spokojnych, mruczących wieczorów i poranków.

Znajdzie się, kicia jest śliczna.
    Przemysł farmakologiczny zarabia na ludziach chorych. Dlaczego więc miałby dążyć do zwiększania liczby ludzi zdrowych?

Na banotowce przy kubłach widnieje ogłoszenie o zaginięciu kota rudawego, nie czytałam dokładnie, pisało tylko że rudawy i ma ok roku. Ten ze zdjęcia zaś wygląda na młodszego, takze nie wiem. Tak czy siak powodzenia !

Klaudia1986 Dziękuję za czujność- to moje ogłoszenie. Moja Mru wczoraj się odnalazła a ta Mru z tego posta nazwana została na cześć mojej Mrusławy.
    Pozdrawiam!
    Przemysł farmakologiczny zarabia na ludziach chorych. Dlaczego więc miałby dążyć do zwiększania liczby ludzi zdrowych?

wsciekla debride
    Guest
    Dorzynko daj mi jakieś namiary bo tesciowa chciała takiego właśnie kotka!

Tu i Tam ...
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał wsciekla debride Zobacz post
    Dorzynko daj mi jakieś namiary bo tesciowa chciała takiego właśnie kotka!
    masz na priff wiadomość
    You Can If You Think You Can

Uprawnienia