Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 49

Temat: Księżna Kate urodziła chłopca

kwantq
    Guest

Księżna Kate urodziła chłopca

Podsumowanie konkret.

- - - Dopisano - - -

jakaś masakra.

Niestety mnie to w ogole nie grzeje ani nie ziębi.
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

krilady.
    Guest
    Dziś gdzieś słyszałam komentarz do tego, dlaczego oni tak się tym cieszą - bo chyba praktycznie tylko to im zostało jako takie prawdziwe angielskie. A tak w ogóle to inni ludzie są....

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Rozumiem Angoli ale nasi? Czym się tak podniecają? W każdych wiadomościach o tym trąbią. Specjalne filmy podobno w TVP nadawali wczoraj podobno... nie kumam tego
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Przeca Poloków na Wyspach wiyncyj niż rodowitych Brytów

Jak zobaczyłem temat to już się bałem że też się podniecacie tym bachorem.. Dzięki!
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

krilady.
    Guest
    Dzidziuś jak dzidziuś - na pewno śliczny i kochany, ale ogólnie to chyba im współczuję całej tej nagonki na nich, chociaż pewnie już do tego przywykli i nauczyli się z tym żyć... Ale fakt, cały świat zwariował, jakieś prezenty im robią...(szpatne na dodatek ), bez sensu, a oni powinni się teraz w spokoju tym cieszyć..

- - - Dopisano - - -

Widzieliście to paskudztwo?

- - - Dopisano - - -

I zeby nie było, z naszego regionu tez cosi jest...

http://wiadomosci.ox.pl/wiadomosc,23912,szczyrkawka-dla-royal-baby.html

Cieszyn
    Wpisów
    2
    [QUOTE=krilady.;159910.....I zeby nie było, z naszego regionu tez cosi jest.[/QUOTE]

Coś w tym rodzaju.
    Gustowny prezent.
    Ostatnio edytowane przez jan_122 ; 24-07-2013 o 10:04

W dodatku szerzą niewiedzę, maluch nie zapięty w foteliku jak należy!

boloczek już prostestuje.

- - - Dopisano - - -

News dnia

"Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Uprawnienia