Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49

Temat: Księżna Kate urodziła chłopca

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Niw, to Ty nie kum kum tego co do Ciebie piszę Rybka i czepiasz się dupy dla zasady
    jasne, bo to: "Biję się w pierś za to że nazwałem niewinny produkt marketingowy bachorem (tak, mówiłem o zjawisku, nie o dziecku)." jest szczere jak cholera. Nie wspomnę o produkcie marketingowym, i że niby mówiłeś o zjawisku.

Widzę, że jesteś baba która nie rozmawia tylko gada i na domiar złego zawsze wie najlepiej.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Widzę, że jesteś baba która nie rozmawia tylko gada i na domiar złego zawsze wie najlepiej.
    jak Ty mnie dobrze znasz! Aaaa..bo przecież my się znamy w realu. Ale w realu dobrze się kamufluję i nie gadam a rozmawiam. Może to Cię zmyliło. Zapomniałeś dodać, że nie tylko baba, ale i przekupka na targu! Lepiej panie T.?

ukweli
    Guest
    hehe

Cytat Napisał ukweli Zobacz post
    hehe
    a Ty coś się taka milcząca zrobiła ?

ukweli
    Guest
    Teraz mi to wyglądo na Rybkę.

Sorki Lejdi.

krilady.
    Guest
    Ale sekator je mój

Cytat Napisał Rybka Zobacz post
    jak Ty mnie dobrze znasz! Aaaa..bo przecież my się znamy w realu. Ale w realu dobrze się kamufluję i nie gadam a rozmawiam. Może to Cię zmyliło. Zapomniałeś dodać, że nie tylko baba, ale i przekupka na targu! Lepiej panie T.?
    Ehhhhhhhhhhhh.....
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Cytat Napisał ukweli Zobacz post
    Teraz mi to wyglądo na Rybkę.

Sorki Lejdi.
    tak to właśnie ja. Nie podchodzić, bo zrobię krzywdę!

Uprawnienia