Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 49

Temat: Księżna Kate urodziła chłopca

krilady.
    Guest
    A mi się podobało jak się wypowiedzieli po wyjściu ze szpitala Zważywszy na to, że coś musieli powiedzieć Ale najważniejsze, ze wyglądali na szczęśliwych, mam nadzieję, że dzidziuś też będzie/jest

a wiesz, że do wyjścia 5 godzin ją malowali
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

krilady.
    Guest
    Noo Słyszałam to

a słyszałaś, że mo taki duży brzuch, że to dziecko to pewnie ściema. A za 2 dni se na spokojnie urodzi
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

A to też czerwony !

a Wy zaś plotkujecie

Cytat Napisał krilady. Zobacz post
    A mi się podobało jak się wypowiedzieli po wyjściu ze szpitala Zważywszy na to, że coś musieli powiedzieć Ale najważniejsze, ze wyglądali na szczęśliwych, mam nadzieję, że dzidziuś też będzie/jest

a co powiedzieli bo nie słyszałam?

krilady.
    Guest
    A że mały ma silne płuca i takie tam Co mieli powiedzieć? Aaa, i że mu kiedyś powiedzą jak to kazał wszystkim czekać na siebie (ze wskazaniem na dziennikarzy)

i że pracują nad imieniem

A ciekawe kiedy będzie pierwsze siusiu

A to też czerwony !

krilady.
    Guest
    Ale z dzieciątka się nie śmiejcie..... Całą te nagonkę robią media, tak uważam ja - krilady Przypuszczam, ze gdyby ich to wszystko nie otaczało to by się tak nie pokazywali.

A poza tym to Górniaczka pokazała kupę Alana i to było okropne (okropne w stosunku do tego dziecka).

Też się z tym zgodzę.

A to też czerwony !

Uprawnienia