Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 49

Temat: Księżna Kate urodziła chłopca

to fakt dziecko niewinne co może za to że ma słynnych rodziców,ale co jak co ich też lubię, przewalone być aż tak medialnie rozpoznawalnym takie życie w stresie i pod presją,jak to dobrze że mogę urodzić w spokoju

Cytat Napisał krilady. Zobacz post
    Ale z dzieciątka się nie śmiejcie..... Całą te nagonkę robią media, tak uważam ja - krilady
    Jak zwykle zdrowy głos rozsądku na forum ze strony krilady

Dzieciak prawda, bogu ducha winny, tylko ludzie debile - parafrazując wodza Piłsudskiego hehe
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

ukweli
    Guest
    Matko, skąd Wy znacie te wszystkie ploty? Kaj jo siedzym w jakij dziurze?

- - - Dopisano - - -

Ale i tak najbardziej odlotowym tematem na bazie sensacji z telewizorni był ten o śmierci Hanki.

(w sumie też nie wiedziałam o so cho................. )

krilady.
    Guest
    Małpa...to już nawet Iwi chyba wjy więcej.... Kaj Ty mjyszkosz? Hehe, ale nie od parady mosz nas - tu się dowiesz wielu rzeczy

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Jak zobaczyłem temat to już się bałem że też się podniecacie tym bachorem.. Dzięki!
    zaś przeginasz!
    Dlaczego od razu bachor? Co Ci to dziecko zrobiło?

Przeczytaj sobie moją ostatnią wypowiedź..
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Przeczytaj sobie moją ostatnią wypowiedź..
    przeczytałam, owszem, później złagodniałeś, zupełnie innym głosem "gadałes". Fakt jest jednak taki, że niewinne dziecko bachorem nazwałeś.

ukweli
    Guest
    hehe

Dobra, idę se skoczyć z mostu bo tej winy nigdy nie odkupię.

Zdecydowanie masz gorszy dzień Rybka.

Cytat Napisał ukweli Zobacz post
    hehe
    mów mów i to już!

- - - Dopisano - - -

Dobra, idę se skoczyć z mostu bo tej winy nigdy nie odkupię.

Zdecydowanie masz gorszy dzień Rybka.
    jasne, zwal na mnie. Wcale nie mam gorszego dnia
    Skakać z mostu jednak nie musisz.
    Przyznałbyś się do błędu i po sprawie.
    Ostatnio edytowane przez Rybka ; 25-07-2013 o 13:26

Uprawnienia