Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Temat: Opalanko:)

Opalanko:)

Jak widać w temacie jak lubicie sie opalać solarium?samoopalacz?nastryskowe?naturalnie?czekam dziewczyny na wasze opinie aaaaa i jak widzicie to,że solarium uzaleznia i przez to jestesmy narażone bardziej na raka co wy o tym myslicie akceptujecie to czy raczej idziecie na zywioł

solarka o nir. Przed oczami mam ciagle ten filmik o laskach co się zywce zjaraly w solarium

Wole juz być córą młynarza i naturlanie łapać kolory lata

ja cieniara jestem, więc z dala od słońca
    a poważnie - solarium nie! opalanie - jak już co, to aktywnie, z kremem z filtrem; O M G! nie wyobrażam sobie przeleżeć pół dnia na słońcu!

ja tez jakos tak solarium nie bardzo,chociaz przyznam sie szczerze ja miałam weselisko to chodziłam ale nie duzo wole tyłek na słoneczko i naturalnie a sama nie wiem jak to jest z samoopalaczami

Cytat Napisał aga-d Zobacz post
    solarka o nir. Przed oczami mam ciagle ten filmik o laskach co się zywce zjaraly w solarium

Wole juz być córą młynarza i naturlanie łapać kolory lata
    Oszukać przeznaczenie

Ja byłam kiedyś na solarium kilka razy i więcej nie chce mi się chodzić...
    Opalanie naturalne owszem ale w ruchu , leżenie plackiem na słońcu to nie dla mnie
    Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.

nio lezec plackiem to tez nie dla mnie. Naturalnie w sensie w ruchu.
    wlasnie oszukac przeznaczenie

ja wole tak samo załozyc strój i np. kosic trawe wole tez w ruchu hehehe

Solarka odpada! wolę założyć strój i coś porobić na słońcu i mieć naturalną opaleniznę niż być zjarana na pomarańczowo...
    Solarom mówię NIE!

tak czytam i czytam ten poscik. I dochodze do wniosku,ze solaria nie maja powodzenia a jednak co chwile jakies nowe sie otwiera a srodku pelno laseczek i nie tylko. Tylko jak tak się patrze to laseczki nieraz nie maja 20-ki.
    Wiec moze jeszcze znajda to co zgubily albo same sie przekonaja co im szkodzi a co nie.

Ja myślę że one nie zrozumieją tego że solarium szkodzi i za 10, 15 lat beda wyglądały na 60
    Już teraz czasami widzę taką młodą solarę i twarze tak zniszczone że szkoda słow... żal mi takich laseczek ale jak myślą że będą fajniejsze to niech tak zostanie

Uprawnienia