Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: kardiolog

kardiolog

szukam kardiologa w okolicach Cieszyna a moze w samym Cieszynie jest jakis dobry? najchetniej dzieciecy...
    jestesmy po operacji w Zabrzu, a teraz juz nie ma potrzeby by jeździc az do kliniki.
    jak z terminami? ile kosztuje wizyta? czy jest na NFZ?

Cytat Napisał jeryzelka Zobacz post
    szukam kardiologa w okolicach Cieszyna a moze w samym Cieszynie jest jakis dobry? najchetniej dzieciecy...
    jestesmy po operacji w Zabrzu, a teraz juz nie ma potrzeby by jeździc az do kliniki.
    jak z terminami? ile kosztuje wizyta? czy jest na NFZ?
    Kochana najlepsi lekarze kardiolodzy, kardiochirurdzy są w Katowicach- Ochojcu. W naszym szpitalu otwarto nowy oddział kardiologiczny, część z nich dojeżdża z Katowic, gabinety też mają w Katowicach, w Zabrzu. Na Ochojcu uratowali życie bliskiej mi osobie, a w Cieszynie nie dawali szans na przeżycie. Polecam Katowice Ochojec, tam są najlepsi lekarze robią mistrzowskie operacje!

my jestesmy juz zdrowi, musimy sie tylko kontrolowac,nic wiecej.nie przyjmujemy zadnych lekow i wszystko od paru lat jest ok

dzięki za linka. czyli w cieszynie nie ma co szukac?

Polecam dr n. med Artura Chmiela. Przyjmuje w Skoczowie na Ciężarowej. Bardzo poczciwy człowiek.
    Z tym, że przyjmuje jedynie prywatnie ale ma dość uczciwy cennik

W Ustroniu jest pani kardiolog. Przyjmuje w Śląskim Centrum Rehabilitacji na kasę chorych. Mogę śmiało polecić bo od 4 lat jesteśmy pod jej "opieką". Poniżej podaję numer kontaktowy :

Poradnia Kardiologii Dziecięcej:

lek. med. Sylwia Szudyga

tel: 33 854 16 32 wew. 261,206

W Cieszynie jest bardzo dobry kardiolog ,przyjmuje na ul.Frysztackiej w dawnej przychodni -tylko prywatnie ,nazywa się Sokal ,jeśli się nie mylę to on również pracuje w Zabrzu -nie słyszałem złej opinii o nim a już paru znajomych się u niego leczyło lub nadal leczy !

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Ja też się leczę u Pana Sokala.Jest bardzo dokładny i sporo czasu poświęca swoim pacjentom Pracuje w Zabrzu, a mieszka w Cieszynie przyjmując prywatnie po południu na Frysztackiej. Wizyta kosztuje 90zł.Tel do rejestracji... 33 851 44 03

My tez chodzimy do SZUDYGI ( na NFZ) to chyba najbliżej . jest dobra polecam ją
    ale ciężko się dostać, kolejki okropne i zapisy prowadzą 1 dzień w roku
    teraz chyba 5 grudnia, jak się nie pojedzie osobiście to potem bardzo cieżko się dostać
    ja w tym roku chyba pojadę jak dam radę

Uprawnienia