Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213
Pokaż wyniki od 121 do 125 z 125

Temat: Jak Wam idzie segregacja śmieci?

Zbierają raz w miesiącu, to troche mało, w rodzinach wielopokoleniowych lub wielodzietnych nazbiera się troche tych worów.
    Mogliby 2 razy w miesiącu zabierać w końcu nie mamy na naszych posesjach czy w domach żadnych magazynów.

krilady.
    Guest
    Ooo, a w Zebach będzie trochę taniej tam kaj je pełno chałpa ludzi - ale to fajnie
    http://wiadomosci.ox.pl/wiadomosc,26...e-taniej!.html

Ja tam na czas wywozu nie narzekam ale bardziej denerwuje mnie brak miejsca w domu i te kilka osobnych koszy które muszę gdzieś schować w szafkach żeby nie stały na widoku. Ale jakoś dajemy radę

No więc gdyby częściej wywozili, dom czy garaż nie zalegałby tymi okropnymi worami! I dajemy radę bo musimy, nie mamy innego wyjścia. Cieszyn tak ładnie wygląda obstawiony kolorowymi workami normalnie "pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko"

my się męczymy z worami pełnymi śmieci, układamy, płacimy, a tu są tacy cwaniacy, właściciele kamienic przy ul. np. Frysztackiej mający ''na lewo'' lokatorów nie odprowadzający podatków, nie mający odpowiednich pojemników na segregację, podrzucających smieci gdzie popadnie i śmiejących się z nas segregujących i uczciwych. I gdzie tu jest sprawiedliwość?
    :-)

Uprawnienia