Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 125

Temat: Jak Wam idzie segregacja śmieci?

Mieszka w
    Między piekłem a niebem...
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    ...No właśnie to może być uciążliwe ze względu na ograniczoną ilość miejsca. Ale dla chcącego nic trudnego, poradzi sobie zawsze.

http://deccoria.pl/galeria/foto,id,9...e-smieci-.html
    Życie jest przygodą dla odważnych - albo niczym...

H. Keller

Cytat Napisał ...?... Zobacz post
    Ludzie nie róbcie z siebie idiotów!
    Możesz rozwinąć?

U nas segregacja jest już od dawna. Nie widzę problemu w myciu plastików i kartonów po mleku. Nie umyte capią...
    Tabele co, gdzie, jak i z czym też można zrozumieć.
    Wiele hałasu o nic.

Śmieci z kontenerów i tak muszą być segregowane jeszcze raz przez te firmy wszystkie.

- - - Dopisano - - -

Właśnie, IKEA ma sporo prostych rozwiązań w tym kierunku.

Cytat Napisał Tortilla Zobacz post
    Możesz rozwinąć?
    Ale co mam rozwinąć? dla mnie segregacja to żaden problem, ale jak widać (i nawet w prasie po tym piszą) dla wielu ludzi wrzucenie odpadów do odpowiedniego (których jest aż kilka ) to nie lada problem, zadanie ponad ich siły, które wywołuje o nich obłęd.

krilady.
    Guest
    U nas segregacja też już była od dawna, nie widzę problemu w segregowaniu śmieci w domu. Kubki czy np. puszki przepłukuję wtedy gdy mi tam więcej żarcia zalega (a z reguły "wydrapię" do dna", hehe, i wtedy nie myję). Koło domu zawsze był kąt w którym worki czekały na wywóz.
    Jedynie co mi się nie podoba to częstotliwość wywozu. Płacimy w sumie więcej, a wywóz jest raz w miesiącu. Myśmy teraz mieli co tydzień, ale też tylko na jakiś czas, bo takie były potrzeby (głównie popiół), fajnie byłoby co dwa tygodnie, bo nie wyobrażam sobie teraz cały miesiąc trzymać pieluch i czekać na wywóz.....

Nam wory z trawskiem (odpady organiczne czy coś takiego) leżały do niedawna dwa miesiące i tak zaczęły capić że szkoda gadać. A wszystko przez burdel z przetargiem najprawdopodobniej.

Niech mi tylko ktoś powie, czy u nas naprawdę te osiedlowe kontenery wysypywane są do jednej ciężarówy czy zaś ktoś z jednego filmiku zrobił regułę na całą Polskę?

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał krilady. Zobacz post
    bo nie wyobrażam sobie teraz cały miesiąc trzymać pieluch i czekać na wywóz.....
    Możesz wydrapywać hehe
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Niech mi tylko ktoś powie, czy u nas naprawdę te osiedlowe kontenery wysypywane są do jednej ciężarówy czy zaś ktoś z jednego filmiku zrobił regułę na całą Polskę?
    Kto to wie... u nas wszystko jest możliwe, ale teraz coś takiego raczej nie przejdzie, samorządy są zobligowane do segregacji śmieci i chyba jakieś okresowe sprawozdania na ten temat muszą składać.

Cytat Napisał ...?... Zobacz post
    Ale co mam rozwinąć? dla mnie segregacja to żaden problem, ale jak widać (i nawet w prasie po tym piszą) dla wielu ludzi wrzucenie odpadów do odpowiedniego (których jest aż kilka ) to nie lada problem, zadanie ponad ich siły, które wywołuje o nich obłęd.
    nie wyczułam ironii, za ciepło jest

krilady.
    Guest

Możesz wydrapywać hehe
    Przyjdź mi pokazać jak to się robi, a jak Ci pójdzie całkiem nieźle to może nawet Ci to zlecę, hehe Albo, hehe, napisz mi gdzie mieszkasz

ukweli
    Guest
    Cytat Napisał krilady. Zobacz post
    Przyjdź mi pokazać jak to się robi, a jak Ci pójdzie całkiem nieźle to może nawet Ci to zlecę, hehe Albo, hehe, napisz mi gdzie mieszkasz
    Bydziesz mu ciepać przez płot?

krilady.
    Guest
    A mo płot?

- - - Dopisano - - -

A bydym ciepać. Dobrze zawinym i bydym ciepać....

Uprawnienia