Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 62

Temat: Strój kapielowy

Strój kapielowy

Witam serdecznie. muszę sobie pilnie kupić strój kąpielowy dwuczęściowy. Może mi ktoś z was polecić sklepy w Cieszynie z fajnymi strojami. Najlepiej gdyby w tym sklepie były stroje kapielowe firmy MEWA, ponieważ widziałam ich ofertę na allegro, ale tak bez przymiarki kupować strój to mi się nie bardzo podoba.
    Pozdrawiam
    Olinda

Witam
    Największy wybór stroji kąpielowych jest w Cieszynie ul. Katowicka 153 - Kalembice naprzeciwko KOH I NOORa mają wszystko
    TO sklep czynny tylko w sezonie maj czerwiec lipiec. Mają mewe
    pozd

a na głebokiej widziałam sklep ze strojami, które można sobie samemu skompletować. Jesli góra większa od dołu bądż na odwrót

Cytat Napisał aga-d Zobacz post
    a na głebokiej widziałam sklep ze strojami, które można sobie samemu skompletować. Jesli góra większa od dołu bądż na odwrót
    a gdzie dokładnie jest ten sklep? ot to jest właśnie cały mój prlblem kupowania stroju.. a niezbyt często zadarzają się sklepy gdzie kompletują stroje. WIęc jak byś mogła to napisz gdzie go szukać na tej głębokiej

w atlantic-u przed ksiegarnią.

Ja kupiłam w BB w New Yorkerze

To zależy do czego - jak chcesz wyglądać to dwuczęściowy, a jak chcesz się poruszać to jednoczęściowy, najlepiej z "pajączkiem" na plecach. Z jednoczęściowych w akceptowalnej cenie to tylko z sharpa - trzymają naprawdę długo i nie puszczają w chlorze...serio

krilady.
    Guest
    nareszcie pierwszy, normalny post......po prostu chyba nie sprzedajesz strojów
    ale to racja, że albo chce się wyglądać albo poruszać...choć ja mam dwuczęściowy, dość mocno przylegający i jest OK.

tez czeka mnie zakup nowego stroju, obecny sie rozlecial. Poki co zaden mnie nie zadowolil (strój) Szukam dalej. Oczywiscie dwuczesciowy. Jedniczesciowy zostawie do aerobiku haha bo ruch w dwuczesciowym moze byc ogranoczony

Oj. Dla mnie podskoki na aqua w dwuczęściowym to prawie fantazja se...., zależy kto podskakuje, czasem niesmak. To samo podczas pływania. Każdy facet zdębieje, kiedy z brzegu widzi, jak pani w dwuczęściowym płynie na plecach. To właśnie mam na myśli, kiedy mówię o jednoczęściowym, dla ruchu. Poza tym: jednoczęściowy wcale nie jest mniej seksi niż dwuczęściowy, czasem pomoże zebrać do kupy troszkę ciałka tu i tam. Sporo pracowałem na kąpieliskach latem. I uwierzcie mi kochane Panie - nic nie wygląda na plaży gorzej niż zbyt duża pupa w stringach, albo 2 trójkątach z kokardkami na boku. Dlatego znane marki często puszczają klasyczne linie, które ładnie leżą. Nie jestem guru w sprawie mody, ale zdaje się, że każdy strój może być fajny, byle był dobrze dobrany do sylwetki. To tak jak ze spodniami: jedna musi szerokie proste, inna biodrówki, trzecia dzwony...

---------- Post dodany o 14:33 ---------- Poprzedni post dodany o 14:30 ----------

Zależy jeszcze na kogo się kreujesz: romantyczka? rozważna? czy typ sportowy? Mi na przykład, jeśli chodzi o stroje dwuczęściowe najbardziej podoba się strój pani Berry z Jamesa Bonda, jeszcze z panem Brosnanem. Kupisz taki strój i wymiatasz

---------- Post dodany o 15:24 ---------- Poprzedni post dodany o 14:33 ----------

Aha! I żonka mówi, żeby dwuczęściowy koniecznie bez "fiszbinek" (kurde-nawet nie wiem jak to napisać - ale wiecie o co chodzi? O ten ruszt druciany w środku) . I jeszcze, żeby był bez sztywnej miseczki, bo odchodzi i piersi podczas pływania...
    Ostatnio edytowane przez antidotum ; 23-07-2011 o 16:26
    "Wymagajcie od siebie, nawet gdy inni od Was nie wymagają..." JPII

Uprawnienia