Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 63

Temat: Strój kapielowy

Czemu bez

Taki bez fiszbinek można sobie dociągnąć, podciągnąć, dopasować bardziej...a te z fiszbinkami podczas pływania nabierają wody jak wiaderka
    "Wymagajcie od siebie, nawet gdy inni od Was nie wymagają..." JPII

Cytat Napisał antidotum Zobacz post
    Taki bez fiszbinek można sobie dociągnąć, podciągnąć, dopasować bardziej...a te z fiszbinkami podczas pływania nabierają wody jak wiaderka
    hehe! pierwsze słyszę! jak idę rekreacynie na plażę, to nie pływam wyczynowo przecież, a z fiszbinkami ładniej leżą

---------- Post dodany o 17:39 ---------- Poprzedni post dodany o 17:33 ----------

Cytat Napisał antidotum Zobacz post
    .... bo odchodzi i piersi podczas pływania...
    ....... pult?....

krilady.
    Guest
    a ja się zgodzę co do fiszbinek, bo bardzo często takie staniki nie są dobrze dopasowane i gdzieś tam przy ruchach odstają, a usztywniane miseczki to czasem masakra, gdy jest luz między biustem a miseczką...Co szczególnie (obie te rzeczy) widać jak się położymy na boku albo na plecach.....taki strój zawsze dobrze w domu wypróbować i to w wielu pozach ....nawet na czworakach na plecach, joje.....

A na plażę chodzisz na czworakach ale jakby na plecach czy normalnie? Bo antidotum może nie mieć pełnej świadomości Twojej sytuacji

---------- Post dodany o 17:45 ---------- Poprzedni post dodany o 17:43 ----------

Właśnie to tym mówię krilady.!

Ja Was zabiję! hahaha ale jaja!

Ale krilady właśnie o to chodzi, żeby dobrze dopasować! I nie powiecie mi, że do każdego biustu bez fiszbinek się nadają!

krilady.
    Guest
    nie no masz rację, tylko bardzo często są źle dopasowane....Naprawdę sztuką jest taki typ biustonosza dobrze dopasować...

Cytat Napisał krilady. Zobacz post
    nie no masz rację, tylko bardzo często są źle dopasowane....Naprawdę sztuką jest taki typ biustonosza dobrze dopasować...
    A ja się nie będę na temat strojów wypowiadać, bo jak mam kupić, to humor zwarzony

Jakieś debile projektują, dla desek, masakra!

Dawno dawno temu.. poznałem dziewczynę....uwielbiałem patrzeć jak pływa rekreacyjną żabką, powoli, najlepiej jak woda była czysta (na krytym basenie to nie problem), a ja miałem okularki i byłem pod wodą.... - do tego właśnie najlepiej nadają się staniki na fiszbinie i ze sztywną miseczką - do pokazywania tego, co dla innych ukryte
    "Wymagajcie od siebie, nawet gdy inni od Was nie wymagają..." JPII

Cytat Napisał joje@ Zobacz post
    I nie powiecie mi, że do każdego biustu bez fiszbinek się nadają!
    Możesz wytłumaczyć? Przypominam, że jestem facet i ja widzę tylko efekt końcowy. Faza dopasowywania jest mi obca. I tym bardziej obca, kiedy tu się dowiaduję, że kobiecy strój kąpielowy jest bardziej skomplikowany w budowie od cepa

Uprawnienia