Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 103 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 1024

Temat: joje@ wita!!

Ja również witam kolejnego forumowicza, który zawitał do nas Wielu postów życzę jak wszystkim

Prosimy ku sobie
    Fotografia Adam Jarosz
    www.adamjarosz.com

Chciałam się jeszcze raz przywitać (hehe ) i się poskarżyć- na innym forum znalazłam użytkownika, który ma taki sam avatar! To skandaliczne, zważywszy,że ma nick Psychodegradacja...

Cieszyn albo nie
    Wpisów
    5
    Witaj cieplutko

przeca wiycie,tam kaj chcecie
    skarżypyty nie witam
    żartowałem,już byłaś witana,tylko wtedy byłaś mniej kudłata.
    a teraz ostrzeżenie dla nowych forumowiczów:uważajcie z pisaniem postów,bo jak widać dwa piętra wyżej na avatarze jest
    to zajęcie co najmniej niebezpieczne widzicie jedna,, joje@'' też dużo pisała i kudłate myśli miała więc po przekroczeniu 400tu
    postów-stało się to co widać!

przecież lubisz kudłate jendrus... tzn fusate, ale może nie poczujesz różnicy...?

przeca wiycie,tam kaj chcecie
    pozwól,ze nie skomentuje i nie powiem,że mi jakieś dziwne myśli o przeszczepach chodzą po głowie i nie tylko haha ha
    no dobra poczesaj co trza i bądź! już będę grzeczny,a nawet buźka w uczesaną.

krilady.
    Guest
    joje, znowu zmieniony avatar?
    Ja wiem,że kobieta zmienną jest, ale małpa....

krilady.
    Guest
    wiem, wiem, czytałam o tej psychodegradacji, ale myślałam ,że to jakoś zdzierżysz
    a ten masz pewny..?
    hehe, mój pierwszy avatar - wyszukałam go sobie na google, ot coś tam wpisując..i dopiero jakoś później weszłam na tę stronę...a tam o homoseksualistach...ot, trafiłam....

Uprawnienia