Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 43

Temat: Napaść na nastolatków w Brennej

krilady.
    Guest
    No okropna historia Teraz na pewno jak w swoim pobliżu zobaczę/usłyszę kiboli to od razu będę uciekać...

wsciekla debride
    Guest
    Nawet nie mów. Ja na pewno nie usiądę gdzies gdzie siedzą takie typki. Z czystego strachu.

kwantq
    Guest
    Tak to jest przerażające. Ale może własnym dzieciakom coś takiego zafundujecie ?

Cytat Napisał kwantq Zobacz post
    Tak to jest przerażające. Ale może własnym dzieciakom coś takiego zafundujecie ?
    Bardzo brzydki spamik, zwłaszcza w tym temacie, od tego jest zakładka z ogłoszeniami

wsciekla debride
    Guest
    Cytat Napisał Risto Zobacz post
    Bardzo brzydki spamik, zwłaszcza w tym temacie, od tego jest zakładka z ogłoszeniami
    Eeee Kwantek to stały bywalec i nie spamuje także bez fochów

krilady.
    Guest
    debride, czy wiesz co dalej z nimi? I z tamtymi?

Cytat Napisał wsciekla debride Zobacz post
    Skoro tak, to cofam tamte słowa, na usprawiedliwienie dodam tylko, że dokładnie tak to wyglądało (post niekoniecznie na temat i w dodatku z filmikiem reklamującym okoliczny klubu aikido), ale jeżeli piszesz, że tutejszy nie spamuje, to znaczy, że tak jest

kwantek jest okej
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

kwantq
    Guest
    Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    kwantek jest okej
    Dyszol Ty również jesteś spoko facet , jesteś sobą masz swoje stanowcze zdanie a to się ceni. ( mało spotykana wymiana takich opinii wśród mężczyzn na wzajem)

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał wsciekla debride Zobacz post
    Debride nie wiedziałem że pochodzisz z Brennej znam od Was dość sporą grupę ludzi i szanuje ich , a Ciebie tym bardziej

wsciekla debride
    Guest
    Dzieki Kwantek Ja tam kilku brennioków nie szanuję No moze kilku więcej niż kilku
    Lejdi kuzynka juz w sumie ok. Na szczęście nie jest sina pod oczami. Na nosie przecięcie no i złamany w dwóch miejscach.
    Jej chłopak ma krwiaka w jamie ustnej i dalej to nie wiem co z nim. O tym trzecim nic nie wiem. Tamtych policja ponoć ma. Znaczy ma nazwiska więc pewnie ich też...

Uprawnienia