Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 78

Temat: porzucona

porzucona

jak myślicie czy jak porzucił mnie narzeczony to jest szansa że wróci,po co faceci sie zaręczają jak póżniej rezygnują?/

porzucona

nie wiem jaki był powód takiego zachowania narzeczonego czy poważny czy błahy ,pamiętaj jednak ze ślub, wesele, wspólne życie wywołują czasem wątpliwości stres człowiek nie jest pewny czy dobrze robi a decyzja jest na cale życie.Powinnaś jednak porozmawiać, jak tylko jest to możliwe i wszystkie wątpliwości wyjaśnić ,moim przypadku prawie doszło do zerwania z błahego powodu dużą role mojego prawie zerwania ponoszą oby dwie matki na szczęście stwierdziłem ze nie z matkami będę się żenił i posłuchałem serca przeprosiłem obecnie mam 3 dzieci i jestem 20 lat po ślubie .

"po co faceci sie zaręczają jak póżniej rezygnują?" A skąd mamy wiedzieć co między wami zaszło? Moze jest fajtłapą, albo ty mu nie pasujesz z jakiegoś względu i wyszlo to dopiero po czasie na jaw... no cholera wie ;]

Jak takie idiotyczne pytania zadajesz to może z tobą jest coś nie tak?

Handzia, w tym przypadku konieczna jest szczera rozmowa między Wami,tylko tyle,a może aż tyle....bo to piekielnie trudna sztuka,uczciwie wszystko sobie wyjaśnić,gdy górę biorą emocje....trzymam kciuki

dziękuje Konwalia za wsparcie,ty jesteś kobietą i mnie rozumiesz nie to co Dyszol,który mnie krytykuje

---------- Post dodany o 18:04 ---------- Poprzedni post dodany o 18:02 ----------

ja tylko chciałam wiedzieć czy komuś sie coś takiego już przytrafiło i skończyło sie dobrze:-(

Tak, tysiącom ludzi na tej planecie codziennie się to przytrafia. Nie jesteś pierwsza. Jak się kończy? Różnie. Po co ci ta informacja - czy to ci w czymkolwiek pomoże? Tobie brakuje komunikacji (mówię o prawdziwej umiejętności prowadzenie konstruktywnej rozmowy o jakiej pisze Konwalia) z facetem i zamiast nad tym pracować, tracisz czas i energię na bezsensowne pisanie smutów na forum. Działaj!

jeśli facet zostawia laskę to sprawa jest jasna-znalazł lepszą no bo taka prawda zawsze znajdzie sie lepsza,to po pierwsze a po drugie małżeństwo w dzisiejszych czasach to jest instytucja o kant d...potłuc,same przeszkody,o ile nie ma dziecek to jeszcze jakoś da się to załatwić ale jeśli są no to przesrane po całości

Droga Porzucona, bardzo Pani współczuję, to na pewno wielki dramat, szczególnie, jeśli tę osobę i sprawę się poważnie traktowało ...Myślę, że nie sposób szukać przyczyn przez internet, my - wypowiadający się tutaj możemy jedynie wyrazić żal, że tak się stało, nie znamy przecież żadnych okoliczności, szczegółowe opisy sytuacji mogłyby spowodować zidentyfikowanie stron, a co za tym idzie - upublicznienie tego przykrego wydarzenia...Jeśli Pani potrzebuje rady - lepiej się zwrócić do osób, którym Pani ufa, a które znają problem, lub którym może się Pani zwierzyć...Może to być ktoś z rodziny, najlepiej mama, ewentualnie siostra, jeśli Pani ją ma...Zawsze też można otrzymać poradę np. w telefonie zaufania...A jeśli nikogo takiego Pani nie znajdzie - proszę pisać do mnie: ligia.gepfert@gmail.com. Może Pani to pomoże w najtrudniejszym momencie... Pozdrawiam Panią serdecznie!

Uprawnienia