Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 78

Temat: porzucona

lepiej droga Pani jak zrobił to teraz,niż w trakcie małżeństwa-oczywiście dla Pani lepiej.Czas goi rany-widocznie to nie był ten przeznaczony.

Troche godności, kurde my kobiety to potrafimy biegac za facetami jak nas rzuca,kajac się i beczec A oni to maja w d....:/
    Tak juz jestesmy stworzone co niektore silniejsze potrafia powiedziec, nie to nie. Spadaj. A wtedy to dla facetow jest niezla kara i szok, ze sie nie rzucila na szyje,ze nie placze, ze nie prosi by został.
    Druga sprawa my kobiety czesto się boimy samotnej przyszlosci, o dzieci, o normalne zycie. Boimy się,ze same sobie nie poradzimy, a jestemsy silne! Tylko w to musimy uwierzyc!
    Powodzenia

Wszystko fajnie, ale co jeśli to nasza porzucona nie zasłużyła sobie na swojego faceta?

Dzięki za wszystkie wypowiedzi,juz jestem po rozmowie z nim.Skończylo sie wszystko,okazał się bede musiała sie z tym pogodzić,chyba lepiej ze to wyszło teraz a nie po ślubie.Pozdrawiam was wszystkich-faceci to gbury(moze nie wszyscy
    Ostatnio edytowane przez pat15 ; 05-06-2011 o 12:15 Powód: Proszę pisać kulturalniej.

nie kazdy facet ma taka wizję przyszłości jak jego partnerka,nie każdy chce gromadę dzieci,nie każdy chce mieszkać np.z teściami,nie każdy zrezygnuje ze spotkań z kumplami przy piwku itp.małżeństwo to jest sztuka kompromisu,nie można nikomu nic na siłę narzucić,każdy ma jakieś tam swoje przyzwyczajenia i tyle....jeśli moja próbowałaby mi coś siłą narzucić to pożegnałbym ją jeszcze w tym samym dniu

Nie ma co żałować. Przy okazji: jak by ktoś chciał mało używaną żonę z niewielkim przebiegiem to chętnie odsprzedam swoją za symboliczną złotówkę albo browara.

Przy okazji: jak by ktoś chciał mało używaną żonę z niewielkim przebiegiem to chętnie odsprzedam swoją za symboliczną złotówkę albo browara.
    hehe,widzę że kolega również zaliczył wtopę na instutucji małżeństwa.....ale taka prawda,mówiąc językiem biznesowym małżeństwo to taka inwestycja która w dłuższym okresie czasu będzie przynosić tylko straty

Cytat Napisał cezark Zobacz post
    hehe,widzę że kolega również zaliczył wtopę na instutucji małżeństwa.....ale taka prawda,mówiąc językiem biznesowym małżeństwo to taka inwestycja która w dłuższym okresie czasu będzie przynosić tylko straty
    no nie mogę na szczęście nie mam żony... hihihi
    Co do strat- nie licytujmy się, która strona ponosi ich więcej. Zyski też są. Może bilans jakiś? No nie wiem...
    Pocieszacz dla niepocieszonych...

Co do tematu- dziewczyno! Głowa w górę Tego kwiatu -pół światu jak babcia mawiała....
    Trzymam kciuki i życzę szczęścia

Zegar wybił trzecią już
    na wspomnieniach osiadł kurz
    i papieros gaśnie znów
    tak jak to, co było tu

Staję się cieniem
    staję się cieniem
    ogromnych mych łez

Smutnym marzeniem
    smutnym westchnieniem
    cieniem mych łez

Zgubić serce pośród mórz
    zgubić duszę pośród chmur
    i oderwać się od ziemi
    i zapomnieć co to ból

Unieść skrzydła wzbić się hen
    w tęczy suknię ubrać się
    i nie myśleć o tych dłoniach
    które wczoraj jeszcze grzały mnie

Staję się cieniem
    staję się cieniem
    ogromnych mych łez

Smutnym marzeniem
    smutnym westchnieniem
    cieniem mych łez

Gdy słowa ulecą smutkiem do nieba
    czy ktoś odpowie mi jak dalej iść
    czy ktoś odpowie mi gdzie dalej iść

ODPOWIE Uszka do góry

Cytat Napisał jarek_arek Zobacz post
    Nie ma co żałować. Przy okazji: jak by ktoś chciał mało używaną żonę z niewielkim przebiegiem to chętnie odsprzedam swoją za symboliczną złotówkę albo browara.
    Żałosne..............

Uprawnienia