Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37

Temat: Temat myślę NIE NOWY - OSZUKIWANIE LUDZI PRZEZ POLSKI PRZEMYSŁ...

Dobrze rozumiem?

Wódka o zawartości 35% alkoholu zamarzła całkowicie po 4 godzinach i do tej pory nie odmarzła (przez ponad dzień) a wódka o zawartości prawie 40% alkoholu nie zamarzła w ogóle przez całą noc? widzisz Ty to? jakie farmazony piszesz?

- - - Dopisano - - -

Skoro różnica pomiędzy zamarzaniem Krupnika i Żołądkowej jest aż tak wielka, to znaczy, że różnica w zawartości alkoholu jest znacznie większa niż te 5% o które tak krzyczysz (żołądkowa najwyraźniej ma mniej niż 35% ale twój wskaźnik pokazał ok 35%, zgadza się?) skoro tak to znaczy, że twój wskaźnik potrafi pomylić się co najmniej o kilka procent, albo ty coś ściemniasz? proste i logiczne.

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał witamina2012 Zobacz post
    Dziś rano wyciągnołem "Krupnik" z lodówki - NIE ZAMARZŁ ! - MA TYLKO JAK ZAWSZE BYWAŁO OLEISTĄ KONSYSTENCJĘ
    Kolejna ciekawa rzecz, 40% wódka zamarza ponoć w temperaturze ok -29 stopni Celsjusza, skoro u ciebie jest -18 to na wódce nie robi to większego wrażenia, a jak wynika z tego co piszesz zaczynał już zamarzać...

- - - Dopisano - - -

Nie wiem po co ten temat, ale jak widać coś nam tu ściemniasz...

..."żeby się urżnąć", napisał ktoś. Jeszcze mi się nie zdarzyło i z paru powodów raczej nigdy nie zdarzy. Jeżeli mówimy o "piciu" względnie spożywaniu alkoholu to w różnych społeczeństwach w tym i w naszym różnie jest z kulturą picia. Jedni się "urzynają" a inni nie doprowadzają się do takiego stanu, wiedzą kiedy przerwać, powiedzieć sobie dość lub wypić tylko drinka lub dwa dla kurażu.
    Miło mi, że ktoś z Was zwrócił naszemu "rozmówcy" uwagę, że to co napisał nie było ładne ale ja się o to nie obrażam..., piszesz jak chcesz, masz do tego prawo, żyjemy w demokratycznym kraju. Powtarzam tylko, że nie namawiając nikogo do picia, informują tych już czasami spożywających wódkę, że przypadkowo stwierdziłem "robienie z nas balonów". Obojętnie czy zarabiacie mniej czy więcej, kupujecie produkt za tę samą cenę i przypuszczam jak i ja chcecie by w flaszce bylo to co pisze na etykiecie -

Cytat Napisał witamina2012 Zobacz post
    że przypadkowo stwierdziłem "robienie z nas balonów".
    Ja też (mniej przypadkowo) stwierdziłem robienie forumowiczów w balona, ponieważ to, co piszesz kupy się nie trzyma

Tak w ogóle co ten temat robi w dziale WASZE ZDJĘCIA

to tak na marginesie
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

kris a Ty zaś teoretyzujesz czy też zamrażałeś te dwie wódeczki u siebie i wiesz o czym mowa?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Nie musicie sie wadzić. Jo proponuje sprawdzóny kwit- oczywiście w małych ilościach.
    ....a jaki Jano uwielbio trunek? ........sami zgadnijcie.
    W nagrodym ufundujym wczasy jednodniowe w Wónchocku dla rodziny piyńcioosobowej razym z psym, teściowóm i papugóm.

janek lubi bacardi ale jo nie startuje w tym konkursie
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

A to też czerwony !

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Brawoooooooooooooo! Wygrałaśśśśśśśśśśśśśśśś!
    Czymu nie startujesz? Ni mosz teściowej czy papugi?

a można inną nagrodę

A to też czerwony !

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Proszym bardzo. To dla Ciebie za trafnóm odpowiedź.

Róże musisz wrazić do wody. Nie zapómnij, a potym sie chytej za ta reszta wygranyj. Jyny dziołszko ....niy na roz .......po kapce.
    Ostatnio edytowane przez jan_122 ; 03-09-2013 o 17:23

Uprawnienia