Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Temat: Prawda o raku.

krilady.
    Guest
    Iwi, wybocz, ale móm odmienne zdanie od Twoigo... Czy teraz wyciepiecie mie z tego kółka? To kaj jo pójdym?

Odnośnie Waszych wypowiedzi to gdzies było powiedziane, że podobno jest już lek na raka (skuteczny) tylko nie chcą go jeszcze wprowadzić...bo to się nie opłaca. Szczegółów nie znam a nie chce mi się za tym szukać. A co do tych filmików, może jestem podatna na takie info, ale gdyby się okazało, że jestem chora to pierwsze co bym zrobiła to jadła te witaminy i próbowała się leczyć wpierw tak (oczywiście jednak po konsultacji z lekarzem).

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    No nie wiem .....chyba na Ciebie naskoczę

Sorry ale nie wierzę w to lekarstwo. Takim tokiem myślenia.....po co ktoś ujawniał i wdrożył szczepionki i lekarstwa na inne choróbska? Tak samo mogłoby się to nie opłacać.... Istnieje też już szczepionka na raka szyjki macicy, którą będzie ( o ile już tak nie jest, muszę uzupełnić wiedzę) można szczepić dziewczynki w celu uniknięcia zachorowania.... Generalnie każda choroba, nie leczona jest potencjalnie śmiertelna a jednak nas leczą i nie ukrywają przed nami skutecznych lekarstw. A AIDS? Już też się leczy.... Jestem przekonana że jak znajdzie się lekarstwo na raka, nikt tego przed światem nie ukryje.....
    Jedyna bolączką w naszym kraju jest to że aby dostać się do dobrego specjalisty musisz mieć szczęście albo kupę kasy....bo system jest do doopy...
    Takie jest moje zdanie.

Na raka nie ma lekarstwa Wczensie wykryty daje większe szanse, ale nigdy nie ma tej 100 proc pewności.

Temat raka jest dla mnie przykry i przywołuje niemiłe wspomnienia. i zawsze mam ciary jak słyszę słowo "rak"

Idę stąd

Cytat Napisał krilady. Zobacz post
    Iwi, wybocz, ale móm odmienne zdanie od Twoigo... Czy teraz wyciepiecie mie z tego kółka? To kaj jo pójdym?

Odnośnie Waszych wypowiedzi to gdzies było powiedziane, że podobno jest już lek na raka (skuteczny) tylko nie chcą go jeszcze wprowadzić...bo to się nie opłaca. Szczegółów nie znam a nie chce mi się za tym szukać. A co do tych filmików, może jestem podatna na takie info, ale gdyby się okazało, że jestem chora to pierwsze co bym zrobiła to jadła te witaminy i próbowała się leczyć wpierw tak (oczywiście jednak po konsultacji z lekarzem).
    mam podobne zdanie do ciebie
    na pewno wlałabym tez spróbować sody oczyszczonej, na pewno by mi nie zaszkodziła w takim wypadku
    chemia to okropne pieroństwo

u mnie rak pół rodziny wybił więc troszkę szykuję się psychicznie, mogę być podatna

cieżko się wypowiedzieć osobie zdrowej, ale oby nigdy ten temat nie musiał do nas wrócić w realu

też niestety jestem podatny genetycznie na raka jelit, co kilka lat przechodzę badania, w tym kolanoskopia (brrr) ale tak trzeba

Może macie na myśli witaminę B17- amigdalinę http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wi...lekarstwo-raka

Ważna jest profilaktyka - odpowiednia dieta bez sztucznych konserwantów, bogata w warzywa i owoce; badania profilaktyczne sczególnie u osób, w których rodzinie rak występuje;
    prowadzenie zdrowego stylu życia; zwracanie uwagi także na skład kosmetyków czy środków czyszczących (wiele składników jest rakotwórczych).
    Oczywiście nie ma co popadać w przesadę, ale zachować zdrowy umiar.
    Ostatnio edytowane przez sardynka ; 24-01-2014 o 14:25

Cytat Napisał sardynka Zobacz post
    Może macie na myśli witaminę B17- amigdalinę http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wi...lekarstwo-raka

Ważna jest profilaktyka - odpowiednia dieta bez sztucznych konserwantów, bogata w warzywa i owoce; badania profilaktyczne sczególnie u osób, w których rodzinie rak występuje;
    prowadzenie zdrowego stylu życia; zwracanie uwagi także na skład kosmetyków czy środków czyszczących (wiele składników jest rakotwórczych).
    Oczywiście nie ma co popadać w przesadę, ale zachować zdrowy umiar.
    żyjemy w takich czasach że prawie wszystko jest rakotwórcze....

zdrowy tryb życia zawsze jest ważny , nigdy gwarancji nie ma ale trzeba o siebie dbać co by się nie działo
    szczególnie uważać na dzieci co jedzą i używają , wokół sama chemia

To wy tu ludzi palicie?

- - - Dopisano - - -

A tak w temacie...
    Słyszałem takie lekarskie powiedzonko:
    Ból to sygnał organizmu, że coś się dzieje źle
    Choroba to konsekwencja braku działania z naszej strony
    Rak - ZEMSTA

Cytat Napisał klaudia88 Zobacz post
    zdrowy tryb życia zawsze jest ważny , nigdy gwarancji nie ma ale trzeba o siebie dbać co by się nie działo
    szczególnie uważać na dzieci co jedzą i używają , wokół sama chemia
    Moim zdaniem trzeba bardzo uważać na to co jemy i rezygnować z gotowych półproduktów jeśli coś możemy przygotować sami.

Cytat Napisał gucio82 Zobacz post
    To wy tu ludzi palicie?

Słyszałem takie lekarskie powiedzonko:
    Ból to sygnał organizmu, że coś się dzieje źle
    Choroba to konsekwencja braku działania z naszej strony
    Rak - ZEMSTA
    Tak, tylko, że nowotwory często przebiegają bezobjawowo. Jeśli już boli, to z reguły jest za późno

Uprawnienia