Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Pomoc dla Deana

Głównie wieś
    Wpisów
    131

Pomoc dla Deana

Ludki moje kochane!
    Otóż tak się dziwnie życie toczy, że nigdy nie wiadomo kto będzie potrzebował naszej pomocy.

Naszej pomocy potrzebuje mąż mojej znajomej

Nie będę się rozpisywać bo wszystko poczytacie w linkach. Gdybyście chcieli znać jakieś szczegóły - pytajcie, postaram się odpowiedzieć

Po pierwsze - prośba jest taka:
    Jeżeli macie facebooki kliknijcie lubię to ---> https://www.facebook.com/pages/Dean-...ocation=stream jak możecie to udostępnijcie, żeby jak najwięcej osób dowiedziało się o akcji

Po drugie - siepomaga:
    http://www.siepomaga.pl/f/zdazyczpomoca/c/1048
    Może ktoś z Was będzie mógł przesłać jakąś złotóweczkę?
    Możecie też przekazać swoje stare, niepotrzebne telefony
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

wsciekla debride
    Guest
    Bardzo smutna historia Mam nadzieję, że uda się im pokonać chorobę na tyle żeby mogli zamieszkać wszyscy razem.
    Dobrze, że napisałaś o tym tutaj. Choćby 5 zł może wiele pomóc!

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Dzięki, Debride :*
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Każda złotówka jest na wagę złota.

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Kasia, żona Deana zwraca się z takim oto apelem

..dobra pojechałam trochę, tak po amerykańsku, w końcu jestem żoną Amerykanina

...ale...nie zamierzam odpuścić w walce o Deana i już - zawzięłam się. Był koncert. I już na tapecie nowe działania. Poniżej umieszczę Wam tekst dotyczący projektu dla Deana. Co niektórzy z Was którzy są z nami bliżej wiedzą co stało się ostatnimi czasy i jak bardzo teraz źle jest z Deanem. I żeby nie wiem, co zawzięłam się aby Go wyrwać z tego z czym teraz się boryka. Stąd pomysł na to, co poniżej. A na czym polega moja prośba - otóż na tym aby udostępniać pełen tekst ( ten co wkleję poniżej) gdzie się da:
    maile,
    fora
    fb
    gdziekolwiek

To jest realna szansa na to aby Dean miał święta razem z dziećmi. Dzięki temu projektowi usiądziemy razem do kolacji w Wigilię, przełamiemy się opłatkiem a chłopcy będą mogli się przytulić do Taty i usiąść mu na kolanach.
    Może pomyślicie, że to głupie co teraz napiszę ale pięć lat temu to właśnie na Wigilię wydarzył się cud - Dean wybudził się ze śpiączki...tym razem mam zamiar dokonać kolejnego świątecznego cudu - sprawić abyśmy byli znowu razem - pomożecie?

Oto tekst do powielania:

Zależy Ci na własnym rozwoju, zbudowaniu satysfakcjonującej ścieżki zawodowej, zdobyciu cennych wskazówek od najlepszych trenerów w Polsce, a przy okazji… pomocy dzieciom rozpaczliwie tęskniącym za ojcem? I to wszystko za darmo, bez wychodzenia z domu, z każdego miejsca na świecie? Nic prostszego! Weź udział w bezpłatnym szkoleniu on-line z zakresu budowania mocnych stron i rozwoju kariery zawodowej, które odbędzie się 6 grudnia 2013 roku w godz. 20.00 – 22.30. Za każdą z pierwszych 10 000 osób, które zapiszą się i wezmą udział w webinarze, organizator szkolenie – firma PJM International przekaże symboliczną złotówkę na rzecz rodziny, która od 5 lat heroicznie walczy o życie i zdrowie ojca, męża i… siebie nawzajem. Wystarczy tak niewiele…
    Webinar prowadzony będzie przez znanego psychologa, coacha i trenera rozwoju osobistego – Pawła Jana Mroza, który przekaże uczestnikom konkretne strategie i gotowe techniki na odkrywanie pasji życiowych, rozwijanie ich i… zarabianiu na nich pieniędzy! To szkolenie dla wszystkich, którzy szukają w życiu motywacji, zależy im na rozwoju i czują, że brakuje im inspiracji do rozwoju osobistego lub zawodowego. Akcja została przygotowana specjalnie na potrzeby pomocy rodzinie, która od pięciu lat heroicznie walczy o zdrowie i życie Deana – ojca i męża, który walczy ze skutkami zatrzymaniu akcji serca i niedotlenienia mózgu. Dołącz do nas, zapisz się na szkolenie app.getresponse.com/site/webinar_6_grudzien_2013/webform.html?wid=582470
    i udostępnij dalej:
    www.facebook.com/events/375700765908491/?fref=ts
    Jeżeli ktoś chce wziąć udział w szkoleniu i jednocześnie pomóc to ZAPRASZAM

Kasia prosi też o udostępnianie informacji na facebookach więc jeżeli możecie i chcecie pomóc będzie nam bardzo miło zwłaszcza

:*

Uprawnienia