Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Wycinek kawałka z filmiku..

Wycinek kawałka z filmiku..

Wie ktoś może czy da się wyciąć kawałek z filmiku? Mam pare takich z których chciałabym powycinać najlepsze kawałki i mieć to w jednym filmiku.. Da się w ogóle tak zrobić?

VirtualDub - kombajn, nie wiem czy czujesz się na siłach.
    Pierwsze lepsze z google http://www.doeasier.org/splitter/

Oczywiście że się da użyj do tego WMM albo Unlead Video Studio . Film możesz powycinać posklejać, przyśpieszyć, zwolnić ,podłożyć dźwięk

Ooooo dzięki wielkie

A powiedzcie mi jeszcze czy w tych programach można potem te wycinki skleić w jeden filmik?

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Jak chcesz dłużej bawić się filmowaniem, to kup sobie program Pinnacle /albo ściągnij darmową starszą wersję/. Masz w tym programie wiele bajerów, które szybko połapiesz i można to robić intuicyjnie. Jest w j. polskim z polską instrukcją. Możesz: przycinać poszczególne klipy, skracać przydługie ujęcia, podkładać muzykę, swoją narrację lub efekty dźwiękowe /np. dzwonek, tłuczone szkło, ryk krowy itp./, nadawać filmowi tytuł, dodawać przejścia /np. wycieraczka, mozaika/,greenbox /obraz w obrazie/ itp, itd. Wierz mi - zabawa przednia tylko trzeba mieć wiele cierpliwości i czasu ale potem można się pochwalić swoim znajomym profesjonalnie wykonanym filmem. Życzę dobrej zabawy.

Polecam szukać odpowiedzi już nie w samym google a na youtube jesttam bardzo duzo filmików jak i w jakim programie co zrobić. Wystarczy wpisać danesłowo w wyszukiwarce youtuba i po robocie np

@jan_122 nie bawię się filmowaniem. Zależy mi tylko na tych 5 bardzo długich co mam i chce powycinać najlepsze momenty i zrobić z tego jedno. Także coś czuję że będę miała dużo zabawy.

@zeten wolałam Was zapytać bo ja się na tym nie znam a nie ma to jak pomoc sąsiadów

trochę bawiłam się Unlead video studio i wg mnie jest w miarę prosty i intuicyjny w użyciu. Ale każdy ma inne wrażenia. Może na początek spróbuj pobawić się windowsowym media movie maker, pozniej bym polecała właśnie unlead video studio w sieci znajdziesz dużo programów do filmów więc na pewno któryś sprosta twoim wymaganiom

Uprawnienia