Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Temat: Złomowanie samochodu

krilady.
    Guest
    Gaśnica okazała się stara, nic nie warta.....

Wiadomo, że blachy czy części stamtąd nie będę wyciągać. Wiecie może po ile jest w skupie za auto? Bo to od wagi biorą no nie? Złomował kto ostatnio?

Ja złomowałem niedawno golfa II w Dębowcu [spam]. Płacili chyba 700zł za tone. W Wydziale Komunikacji załatwili wszystko za mnie, musiałem ich tylko upoważnić. Jedyne co mi zostało to wygłosić ubezpieczenie. No i lawetą pod dom gratis przyjadą.
    Ostatnio edytowane przez Natasza Gorzołka ; 14-10-2014 o 11:14 Powód: spam

Cytat Napisał krilady. Zobacz post
    Gaśnica okazała się stara, nic nie warta.....

Wiadomo, że blachy czy części stamtąd nie będę wyciągać. Wiecie może po ile jest w skupie za auto? Bo to od wagi biorą no nie? Złomował kto ostatnio?
    Lady i co zezłomowałaś fordkę ?
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Cytat Napisał krilady. Zobacz post
    Wiadomo, że blachy czy części stamtąd nie będę wyciągać.
    A czemu nie? obstawiam, że sprawny silnik to jakieś min 600 zł, skrzynia biegów 300-400 zł, maglownica ok. 200 zł, szyba przednia 100 - 120 zł, komplet kół min 250 zł, lusterka boczne (łącznie) ok. 100 zł, szyby boczne (łącznie) ok. 200 zł, szyba tylna ok 100zł + reszta + wartość złomu w postaci gołej karoserii.

A na złomie dostaniesz jakieś pińćset złotych i jeszcze wielką łaskę Ci zrobią, że laweta przyjadą

W sumie racja, lepiej sprzedać na części

- - - Dopisano - - -

Czyli jako dawcę
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Cytat Napisał aga-d Zobacz post
    W sumie racja, lepiej sprzedać na części
    No nie do końca z uwagi na konieczność posiadania papierka, proszę potraktować tamten post czysto hipotetycznie

No i Pan Malkontent świetnie napisał, w sumie to dzięki bo Twój post przekonał mnie, żeby nie oddawać auta na złomowanie tylko sprzedać na części w skupie, wyszedłem o niebo lepiej
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 07-04-2016 o 13:23 Powód: linki

Cytat Napisał jarekdabrowski Zobacz post
    No i Pan Malkontent świetnie napisał, w sumie to dzięki bo Twój post przekonał mnie, żeby nie oddawać auta na złomowanie tylko sprzedać na części w skupie, wyszedłem o niebo lepiej
    Z ciekawości, w którym skupie w Cieszyńskim udało się za dobrą cenę zostawić auto?

[EDIT]
    Teraz zauważyłem że gość zbanowany za reklamę, więc może ktoś inny powie mi gdzie opłaca się oddać auto? Bo sprzedawać paździerza szkoda
    Ostatnio edytowane przez Zdalaodistebnej ; 24-08-2016 o 10:23

Witam Doradzcie proszę gdzie najlepiej zezłomować lub sprzedać samochód w rejonie Ustronia lub Cieszyna...muszę sie w miarę szybko pozbyc autka.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Ja słyszałem że w Jastrzębiu płacą najlepiej, nie wiem co masz na myśli - najlepiej. Czy chodzi Ci aby po wyzłomowaniu autem ma ktoś dalej się opiekować
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uprawnienia