Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 67 z 67

Temat: Skoki narciarskie

Cytat Napisał kwantq Zobacz post
    Nadmienić wypada że w tym tygodniu ruszają ze skokami narciarskimi . No mamy gwiazdy rodzime takie jak Stoch , Kot i niesamowity Żyła miedzy innymi , to ten co mu Córka zerzrała mydło , coś tam jakieś tam tego wyszło ze nie ten. A tu dla wspomnień mamy Marcinka to cosik poopowiado Wspomnień czar

Od pierwszego posta nasi Skoczkowie maja całą masę osiągnięć i akurat Stoch , Żyła i Kot tutaj wymienieni , ale to nie tylko oni bo inni może nieco słabsi czy mniej doświadczeni zawodnicy też punktują w pucharze świata , ale jakoś nikogo to nie rajcuje nikt o niczym nie nadmieni
    Takie jest to forum o dupie Maryny się dyskutuje i innych totalnych bzdetach , czego już od miesięcy nie czytam , ponieważ niema to wg.mnie najmniejszego sensu .

Pozdrawiam z Zakopanego i urokliwego Podhala , ludzi najechało się tu w pissssdu a nawet jeszcze troszkę więcej , ruch na drogach bardzo utrudniony . HEJ
    Dobre wychowanie polega nie na tym, że nie oblejesz obrusa sosem, lecz na tym, że nie zauważysz, kiedy to zrobi ktoś inny.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Tu jest w pizdu tematów, ja się nie rezerwę aby pisać o wszystkim..
    Szerokiej drogi.

Wysłane z mojego HTC Desire 816 przy użyciu Tapatalka
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cytat Napisał kwantan Zobacz post
    ale jakoś nikogo to nie rajcuje nikt o niczym nie nadmieni
    Takie jest to forum o dupie Maryny się dyskutuje i innych totalnych bzdetach , czego już od miesięcy nie czytam , ponieważ niema to wg.mnie najmniejszego sensu .
    Może po prostu nikogo skoki nie rajcują tak jak Ciebie przykładowo nie rajcuje ESL w którym Polacy też wygrywają. Zluzuj kwantek
    He who faces himself, finds himself.

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Może po prostu nikogo skoki nie rajcują tak jak Ciebie przykładowo nie rajcuje ESL w którym Polacy też wygrywają. Zluzuj kwantek
    No może przesadziłem , sorki Dyszol . Wiesz co ? fakt jest faktem , jakoś sporty elektroniczne do mnie zbytnio nie przemawiają , choć nie neguję poczynań graczy a z tego co wiem Polscy zawodnicy stanowią silną jedna z najlepszych ekip świata . Staja sie coraz bardziej popularne w świecie , może kwestia czasu jest fakt ze będą odbywały się transmisje telewizyjne z tychże rozgrywek .

Nadmienić bym chciał , skoro mieszamy dyscypliny , osiągnięcia Sebastiana Kawy z szybowcowych mistrzostw w Australii , przywozi kolejny 11-sty złoty medal . Ja dzisiaj czekam na skoki na żywo po krokwią w stolicy Tatr . Nie od rana oczywiście hehe . Siemandero
    Dobre wychowanie polega nie na tym, że nie oblejesz obrusa sosem, lecz na tym, że nie zauważysz, kiedy to zrobi ktoś inny.

Nic się nie dzieje, nie musisz przepraszać. Co do Kawy kawał z niego pilota podobno ale prywatnie jest strasznym burakiem. Udanej imprezy pod skocznią
    He who faces himself, finds himself.

Wiem jedynie o istnieniu Aeroklubu . Kawa , no cóż jest mistrzem w swej klasie a to jakim jest osobnikiem prywatnie , nie mam pojęcia . Może fakt że koncentruje się wyłącznie nad swoja pasją czyni go w ten sposób postrzeganym przez ludzi z zewnątrz .

A co do mnie to impreza była udana , wspaniałe emocje , pozytywne myślenie i jak zwykle odrobina humoru i optymizmu dodaje sensu mojemu życiu . Co dobre szybko zazwyczaj się kończy , czas było powrócić do domciu i zająć się codziennymi sprawami . Pozdrawiam Wszystkich serdecznie , ludzi z pasją czy bez . Pozdrawiam

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Trzymają formę nasi

Uprawnienia