Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 67

Temat: Skoki narciarskie

kwantq
    Guest

Skoki narciarskie

Nadmienić wypada że w tym tygodniu ruszają ze skokami narciarskimi . No mamy gwiazdy rodzime takie jak Stoch , Kot i niesamowity Żyła miedzy innymi , to ten co mu Córka zerzrała mydło , coś tam jakieś tam tego wyszło ze nie ten. A tu dla wspomnień mamy Marcinka to cosik poopowiado Wspomnień czar

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał kwantq Zobacz post
    Córka zerzrała mydło ,
    Chyba kostkę toaletową Żyła złotousty ale jak zajął pierwsze miejsce to nie wie jak to się stało, to tak jak by nie wiedział na czym polegają skoki, albo jest taki głupi albo robi z siebie głupka.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kwantq
    Guest
    O widzisz to była kostka , a to ze on taki jest to nawet fajnie bo nie sili sie na to by dobrze wypaść w wypowiedziach . Bynajmniej jest szczery do bólu taki jest jaki jest i to mi sie podoba. Reporterzy tez go lubią co tu pisać ;medialny skoczek

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    kwantq
    Tylko jego wypowiedzi idą w świat, co sobie myślą skoczkowie i kibice za granicą o naszych skoczkach? mi się wydaje że ośmiesza naszych skoczków.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od rozweselania jest kabaret, a sportowiec jest od wyników, zobaczymy co Żyłka pokaże w tym sezonie?

Nie ważne ile Zyła skoczy ważne co powie hehehehehe

Ojojoj a wy będziecie tyrać za 2000zł z czego większość wam Tusk zabierze i takimi jesteście gwiazdorami.

- - - Dopisano - - -

Trzeba być wyjątkowym mieć swój styl i pasję takim jest Piotrek wielu ludzi to docenia on jest tylko jeden oryginalny sam w sobie
    PRZE PIERÓN

przeca wiycie,tam kaj chcecie
    a najważniejsze,żeby ,, dupe wyżej '' hehehehe.

Tuska albo Komora sobie oglądajcie to jest dopiero czarny kabaret z waszej ciężko zarobionej kasy.
    PRZE PIERÓN

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał grand Zobacz post
    Tuska albo Komora sobie oglądajcie to jest dopiero czarny kabaret z waszej ciężko zarobionej kasy.
    Ja nie napisałem że nie oglądam skoków tylko napisałem co myślę o nim, a ty nam nie będziesz mówił co mamy oglądać Ja nie muszę tyrać bo mam ludzi od tego
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uprawnienia