Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Temat: Śpiworek czy kołderka?

Śpiworek czy kołderka?

Co lepsze dla niemowlaka a później większego dziecka?

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Śpiworek na pewno jest cieplejszy, bo się z niego nie ,,wykopie''

- - - Dopisano - - -

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moje dziecko zrobi jeden ruch ręką i kołdra leci na drugą stronę łóżka. U nas sprawdził się becik do 3 miesiąca a później ciepłe śpiochy na cieplejsze dni i śpiworek na chłodniejsze.

śpiworek jest super, ciepła piżamka też się przyda

Optuję za śpiworkami - korzystamy z nich od niemowlęctwa. Teraz synuś ma 3 latka i niedawno dorobił się takiego cuda:
    http://allegro.pl/spiworek-bobo-155x...720565295.html
    Jedna strona jest cieplejsza - idealna na zimowe noce. mam nadzieję, że długo mu posłuży.
    Moje dziecko każdą kołdrę od maleńkości odkopywało, więc dla nas śpiworek jest najlepszy

Ja jestem za śpiworkiem Przyjemnie otula z każdej strony

krilady.
    Guest
    OK, ale jak szkrab krąży po całym łóżku? Raz głowa, raz tu...Kocyk raz na sobie raz pod.....Jak się przebudzam to okrywam (mam drugi kocyk w zapasie ), ale zaraz znowu jest odkryty... Może mu jest ciepło i już? - To tak odnośnie mojego syna. Też się zastanawiałam nad kołderką, ale to dopiero z tym walczył, kocyk go przynajmniej miekko okrywa Nie wiem czy przy takim przemieszczaniu się po całym łóżeczku taki śpiworek jak z linka MoniEm jest OK?

Cytat Napisał Czarna historia Zobacz post
    Co lepsze dla niemowlaka a później większego dziecka?
    Zapytaj rodziców, w czym Cię niańczyli. Jeśli dotrwałe(a)ś do wieku rozrodczego, to stosuj to samo.
    Ja fanzole, ale problemy.

krilady.
    Guest
    zbicho, jak byś miał takiego wiercącego się i wiecznie odkrywającego gagatka też byś się zastanawiał i chciał zebrać opinie... Wiem, że jak człowiek czyta takie rzeczy z boku to mu się wydaje "co za bzdury", ale czasem właśnie nie wiadomo jak zrobić lepiej....

krilady
    Wychowałem z żonką dwójkę dzieci, ale ani raz nie przyszło mi do głowy czym je przykryć.
    Ja raczej biję do czegoś innego. Niedługo forumowiczki zaczną zamieszczać fotki kupek, czy niezsuniętych jeszcze napletków swoich maleństw. Uważasz, że w tą stronę ten portal powinien iść?

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia