Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Temat: ¦piworek czy kołderka?

Hybrid View

¦piworek czy kołderka?

Co lepsze dla niemowlaka a póĽniej większego dziecka?

Doł±czył
    Mar 2011
    na ulicy ¶lepej
    Wpisów
    1
    ¦piworek na pewno jest cieplejszy, bo się z niego nie ,,wykopie''

- - - Dopisano - - -

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moje dziecko zrobi jeden ruch ręk± i kołdra leci na drug± stronę łóżka. U nas sprawdził się becik do 3 miesi±ca a póĽniej ciepłe ¶piochy na cieplejsze dni i ¶piworek na chłodniejsze.

¶piworek jest super, ciepła piżamka też się przyda

Optuję za ¶piworkami - korzystamy z nich od niemowlęctwa. Teraz synu¶ ma 3 latka i niedawno dorobił się takiego cuda:
    http://allegro.pl/spiworek-bobo-155x...720565295.html
    Jedna strona jest cieplejsza - idealna na zimowe noce. mam nadzieję, że długo mu posłuży.
    Moje dziecko każd± kołdrę od maleńko¶ci odkopywało, więc dla nas ¶piworek jest najlepszy

ukweli
    Guest
    Cytat Napisał MoniEm Zobacz post
    Optuję za ¶piworkami - korzystamy z nich od niemowlęctwa. Teraz synu¶ ma 3 latka i niedawno dorobił się takiego cuda:
    Jedna strona jest cieplejsza - idealna na zimowe noce. mam nadzieję, że długo mu posłuży.
    O ale fajny.

Cytat Napisał MoniEm Zobacz post
    Moje dziecko każd± kołdrę od maleńko¶ci odkopywało, więc dla nas ¶piworek jest najlepszy
    Rzeczywi¶cie ciekawe rozwi±zanie Moja Mała narazie ¶pi w ¶piworku bo się strasznie rzuca przez sen a jak zasypia to kilka razy musi zmienić pozycję Nie wiem jak to długo będzie trwało ale kocyk i kołderka póki co nie daj± rady

Ja jestem za ¶piworkiem Przyjemnie otula z każdej strony

krilady.
    Guest
    OK, ale jak szkrab kr±ży po całym łóżku? Raz głowa, raz tu...Kocyk raz na sobie raz pod.....Jak się przebudzam to okrywam (mam drugi kocyk w zapasie ), ale zaraz znowu jest odkryty... Może mu jest ciepło i już? - To tak odno¶nie mojego syna. Też się zastanawiałam nad kołderk±, ale to dopiero z tym walczył, kocyk go przynajmniej miekko okrywa Nie wiem czy przy takim przemieszczaniu się po całym łóżeczku taki ¶piworek jak z linka MoniEm jest OK?

Cytat Napisał Czarna historia Zobacz post
    Co lepsze dla niemowlaka a póĽniej większego dziecka?
    Zapytaj rodziców, w czym Cię niańczyli. Je¶li dotrwałe(a)¶ do wieku rozrodczego, to stosuj to samo.
    Ja fanzole, ale problemy.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia