Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 80

Temat: Grillowe przysmaki

Kurka -tomtom- zarzuć jakimś innym pomyslem. Jakoś mnie ten banan nie przekonuje.... Wolę konkrety...

przeca wiycie,tam kaj chcecie
    joje pomyliłaś tematy-tu o przysmakach się pisze,a konkrety to gdzie indziej(Ty wiesz)

na mów prawdę
    Konkrety to później, a teraz krótka przystawka:
    z pieczarki odrywamy nóżkę, (można trochę wydrążyć środek, to wejdzie więcej farszu) do środka sypiemy trochę pieprzu, soli i przyprawy Kamis-kuchnia włoska. Następnie drobno pokrojona cebula, pokrojona szynka konserwowa i papryka konserwowa, a na górę dajemy żółty ser. Całość zawijamy do folii wysmarowanej olejem (stroną matową na zewnątrz) i na grilla
    நான் என் குடும்பத்தை நேசிக்கிறேன்

ja polecam kaszanką z kapustą
    na folię aluminiową daje się kapustę kiszoną/kwaszoną ( można ją wcześniej trochę podgotować) na to trochę cebuli, posypać kocharkiem i można ziołami i na to pętko kaszanki, całość zawinąć na grilla pychaa

No super super- Na zakąskę- pieczary, potem kaszanka, na dopełnienie- cukinka. Podoba mi się

jeśli ma być konkret to karkówka. Pokroić na kotlety, zalać mlekiem, dodać liść laurowy, ziele angielskie, pieprz, troche soli. i do lodówki najlepiej na cały dzień

Cytat Napisał joje@ Zobacz post
    No super super- Na zakąskę- pieczary, potem kaszanka, na dopełnienie- cukinka. Podoba mi się
    nam też; joje@! to kiedy możemy wpaść?

Cytat Napisał kalafiorrr Zobacz post
    nam też; joje@! to kiedy możemy wpaść?
    No mieliście organizować spotkanie... Działajcie! Ja tego na siebie nie biorę....

No chyba,że po kolei...

polecam szaszłyki z grilla albo steki z wieprzowiny albo z drobiu.

steki z drobiu

gadaj prędko co i jak?

Uprawnienia