Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Temat: Meble

Meble

Mam pytanie czy miał ktoś robione meble na wymiar u ALEKMEBLE na Katowickiej w Cieszynie Wiem, że już było dużo tematów ale akurat nie znalazlam o tym nic.

Między mężczyzną a kobietą przyjaźń nie jest możliwa.
    Namiętność, wrogość, uwielbienie, miłość - tak, lecz nie przyjaźń.

Cytat Napisał Kasiorek186 Zobacz post
    Mam pytanie czy miał ktoś robione meble na wymiar u ALEKMEBLE na Katowickiej w Cieszynie Wiem, że już było dużo tematów ale akurat nie znalazlam o tym nic.

o tych meblach nic nie wiem, ale mogę z czystym sumieniem polecic inne meble na wymiar, które od lat są w moim domu i pomimo iż moda juz zapewne inna- te posłuża jeszcze baaaaaaardzo długo bo sladu używania na nich nie ma. ( przy codziennym gotowaniu itp stan idealny- zapewne materiał bardzo solidny) jak coś to priv

Miała a raczej mam meble kuchenne robione przez tę firmę. Co prawda było to dokładnie 15 lat temu ale muszę przyznać że jakość wykonania tych mebli jest bardzo dobra, Do dnia dzisiejszego nic im nie dolega i nie odłazi. Nawet jak musiałam trochę przerobić szafki po kilku latach to udzielono mi pomocy gratis. Nie wiem jak jest z jakością dzisiaj ale ja mam dobre doświadczenia. Pozdrawiam

a poszukaj na portalach z opiniami o firmach powinno to rozjaśnić sytuacje a jak nie to może gotowe meble lepiej zamówić przez neta? mniej biegania i w ogóle ja ostatnio zamawiałam drobiazgi tutaj http://www.brw.com.pl/kuchnie/ ale widziałam że mają też duże mebelki

Z tymi meblami to chyba wszystko zależy od kasy jaką się ma do wyłożenia. Jakbym miał wystarczające środki, to bym chyba zawsze wolał robione specjalnie pode mnie z drewna. Takie meble są już dla pokoleń... . Ale że nie ma tyle kaski, więc też się decydujemy na oferty mebli systemowych.

szczerze mówiąc, to z moim skromnym budżetem domowym, kupiłam sobie fajne meble w merkurym w Cieszynie. Udało mi się kupić w fajnej cenie. Na robione na zamówienie się nie zdecydowałam

A tak z ciekawości się spytam, co sądzicie o meblach Forte? Ich kuchnie http://www.forte.com.pl/meble/kuchnie.html nie są jakoś zbyt popularne w internecie, a wydają mi się całkiem ładne. Posiada ktoś z Was takowe w kuchni? Trwałe są? Ja mam w sypialni komplet i póki co, jest ok.

Jeżeli chodzi o kupno mebli do sypialni, osobiście najczęściej korzystam z internetu, ponieważ znajduje tam dokładnie te sprzęty, które mnie interesują. Co więcej często są one w niższych cenach niż w salonach. Dla przykładu, ostatnio zakupiłam sobie eleganckie lustro ozdabiające ścianę pokoju. Teraz podczas ubierania mogę swobodnie przeglądać się w jego odbiciu i ocenić co pasuje ze sobą najlepiej. Jedynym minusem jest to, że czasem zastanawiam się tak długo, że aż spóźniam się do pracy .
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 09-06-2014 o 20:54 Powód: spam

Ja jednak chyba jestem tradycjonalistą i wolę sklep stacjonarny, żeby chociaż mebla dotknąć. Potem oczywiście mogę z internetu zamówić

Porównaj sobie wycenę z zamówieniem złożonym przez internet np. na kuchnie.pl My mamy od nich meble i na pewno jeszcze jeden forumowicz, tylko nie pamitętam ksywki. Wychodzi bez porównania taniej, a to dokładnie te same materiały. Przepłacanie nie ma sensu.

Uprawnienia