Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Temat: Meble

Meble w sieci poleciały cenowo w dół do poziomu którego raczej mało kto się spodziewał.
    Z drugiej strony firmy na mieście mocno przesadzały z tymi kwotami. Dostaliśmy raz 20 tysięcy wyceny za małą kuchnię.

Dlatego piszę, że da się taniej, łącznie z dopasowaniem tego co ma być pod zabudowę. My właśnie tak mamy. Kosz do segregacji, cargo, również tak kupowaliśmy. Już tak mamy, że raczej korzystamy z dobrych okazji do taniego zakupu czegoś nowego. Bo jeśli się opłaca, to czemu nie korzystać?

@up a pochwal się w końcu tymi meblami tylko daj na nich karteczkę ze swoim nickiem Po ponad 2 miesiącach już się chyba dorobiłeś foty

Oj mam wiecznie burdel ;-) Ale dobra, macie jedną fotkę, trochę widać - przynajmniej kolorystykę ;-)
    Attached Images Attached Images

macza a to miedzy polkami dol a szafkami gornymi to co kafelki bo wlasnie szukam pomyslu na kuchnie

Nie rozumiem - w jaki sposób meble na wymiar można zamówić z sieci?
    Przecież to nie jest wykonalne - ktoś wychodzi z komputera i robi pomiar? Bez jaj ;-)

izolka - to są takie duże kafelki, super to wygląda, moi rodzice mieli to podobnie rozwiązane, ale to też należy najpierw dopasować odpowiednie meble. U nas jak widzisz to pasuje kolorystycznie, a przynajmniej tak mi się wydaje. Tak czy siak - udało nam się zebrać rzeczywiście świetny zestaw ogrodowy.

Najlepiej po prostu pochodzić po znajomych - tak najłatwiej znajdziesz jakąś sensoną insiprację.
    Ewentualnie masz projektujemy.meble.pl z gotowcami. Są jeszcze markety. Ogólnie nie ma problemu ze znalezieniem fajnego zestawu.
    Musicie tylko wiedzieć, czego mniej więcej oczekujecie.

tolka - tam masz bardziej podział powierzchni pomieszczenia, a nie dokładny projekt pokoju.
    Kolorystykę trzeba sobie dopasować samodzielnie, tak żeby fajnie pasowało, ale w sieci są też projekty z gotowymi meblami.

Ja ostatnio urządzałam swój dom i po wielu bojach i poszukiwaniach zdecydowałam się na sklep internetowy. Najbardziej zadowolona jest w mebli kuchennych, zdecydowałam się na większość elementów z poniższej wizualizacji:

[spam]
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 06-10-2014 o 09:09 Powód: spam

Uprawnienia