Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Temat: obudźmy się

obudźmy się

http://www.youtube.com/watch?v=HFYT6QYq0Ko

posyłam ten film ponieważ należe do grona osób, które nie chcą szczepić dzieci

zacznijmy dostrzegać zależności między szczepionką a chorobami

Cytat Napisał klaudia88 Zobacz post

Ale to należysz do tych rodziców co nie szczepią wogóle, nie szczepią dodatkowymi szczepionkami czy nie szczepią na ptasią grypę?

Cytat Napisał Czarna historia Zobacz post
    Ale to należysz do tych rodziców co nie szczepią wogóle, nie szczepią dodatkowymi szczepionkami czy nie szczepią na ptasią grypę?
    moje dziecko ciężko chorowało, teraz obecnie pod presją zaszczepiłam go na 5w1 dwie dawki, powiem szczerze że bardzo tego żałuję i zmierzam do tego aby nie szczepić, jestem przeciwna szczepionkom, tym bardziej że już mały swoje przeszedł

mój mały będzie mieć 3 lata i ma 90 % szczepionek zaległych i wcale mnie to nie martwi...

moje dziecko ciężko chorowało, teraz obecnie pod presją zaszczepiłam go na 5w1 dwie dawki, powiem szczerze że bardzo tego żałuję i zmierzam do tego aby nie szczepić, jestem przeciwna szczepionkom, tym bardziej że już mały swoje przeszedł

mój mały będzie mieć 3 lata i ma 90 % szczepionek zaległych i wcale mnie to nie martwi...
    A nie boisz się, że Ci dziecko jakiegoś groźnego wirusa złapie np. polio?
    Ja też nie jestem za tym, żeby szczepić na wszystko co popadnie ale te, które są obowiązkowe to szczepię.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1

Całkowicie się z Tobą zgadzam, dzieci zbyt wcześnie szczepione – zwłaszcza wcześniaki – i niedoborowych niemowląt, u których system immunologiczny jest bardzo słabo rozwinięty i nie ma czasu na wzmocnienie.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

najbardziej się boję tężca, a gdybym już miała szczepić to tylko na tężca i ew na polio, mały już był szczepiony na polio w tej 5w1
    za dużo szczepionek w za krótkim czasie, gdyby moje dziecko jako noworodek nie umierało w szpitalu to bym pewnie teraz oczu nie otworzyła

komu dzieci nie chorowały ten nie wiem co to stać nad pustym łóżeczkiem , jeszcze wtedy wierzyłam w szczepionki, teraz coraz bardziej w nie wątpię

aha mały ma zaległe szczepienia a jest najzdrowszy w żłobku , nie żałuję że odwlekam , żałuję że szczepię

wisiketa
    dzieci traktowane jak wyrób masowy na taśmie - następny, następny...
    gdybyś widziała jakie panie w przychodni były wredne jak nie chciałam szczepić bo mały zakatarzony
    a jak juz sie zgodziłam na szczepienie to zaczęły mnie nalepkami obsypywać .......
    Ostatnio edytowane przez klaudia88 ; 13-12-2013 o 20:17

Cytat Napisał Czarna historia Zobacz post
    A nie boisz się, że Ci dziecko jakiegoś groźnego wirusa złapie np. polio?
    Pewnie się klaudia nie boi, bo większość dzieci jest zaszczepiona przeciwko wszelkim świństwom i dzięki temu jej dziecko nie złapie żadnego z nich.
    Jak dobrze, że inni szczepią swoje dzieci. Ufff. Dzięki temu moje nie zachoruje.

Cytat Napisał Tortilla Zobacz post
    Pewnie się klaudia nie boi, bo większość dzieci jest zaszczepiona przeciwko wszelkim świństwom i dzięki temu jej dziecko nie złapie żadnego z nich.
    Jak dobrze, że inni szczepią swoje dzieci. Ufff. Dzięki temu moje nie zachoruje.
    Oby było tak jak piszesz...

krilady.
    Guest
    Mój mąż ma znajomych, którzy też w ogóle nie szczepią, teraz są chyba ciągani po sądach. Kiedyś nie było, a teraz chyba już jest obowiązek szczepić.

Ja tam też nie szczepię na wszystko co by chcieli, ale na te podstawowe (obowiązkowe) tak, chyba jednak trochę bym się bała tak w ogóle nie szczepić. No i nie szczepię tymi kombajnami 5w1 / 6w1 a i też mam wybrane: Engerix i Infanrix DTPa.

O szczepieniach też już poruszałam temat, możesz poczytać: http://www.forum.ox.pl/showthread.ph...epienia+dzieci

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał Tortilla Zobacz post
    Może klaudia tak nie myśli, ale niektórzy rodzice pewnie tak, a to nie jest fajne, to żerowanie na innych...
    Z drugiej strony nie umiem odpowiedzieć czy te szczepienia powinny być obowiązkowe czy dowolne.. Chciałabym, żeby rodzić mógł decydować o dziecku, ale jednocześnie nie wyobrażam sobie zupełnej takiej dowolności....

Szczepienia są obowiązkowe i dobrze, że tak jest bo gdyby dali rodzicom wybór i każdy z nich robiłby sobie jak uważa szczepiąc na co mu się podoba to co chwile mielibyśmy epidemię jakiejś groźnej choroby. Podobno przez szczepionki dżuma została wytępiona i już nam nie zagraża a niedawno okazało się, że gdzieś się pojawiła i wszyscy w panice.
    Tak ,że nie szczepcie dalej dzieci i uśpione "świństwa" jak to piszecie napewno w końcu się pojawią.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia