Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Temat: obudźmy się

a oglądaliście to w ogóle
    jest tam zdanie coś w tym stylu
    że nie jest uzasadnione , że szczepionki są w skuteczne i bezpieczne

gdyby tak było nie byłoby takich afer wokół tego

trzeba widzieć dwie strony medalu a nie jedną
    moje dziecko miało zapalenie opon i sepsę w wieku 3 tygodni, cudem przeżył , nie mam zamiaru ryzykować bo inni tak robią , zawsze robiłam to co uważałam za dobre , moje dziecko się dziwnie zachowuje
    jest naprawdę po przejściach , swoją decyzję konsultuję z lekarzami , szkoda tylko ze przychodnie mają gdzieś dobro i zycie dziecka, owszem jak zachoruje to czasem wyleczą ale nie uwzględniają nopów a moje dziecko już NOP miało i to poważny

I NIE JEST TAK ŻE SIĘ NIE BOJĘ BO OD KIEDY MAŁY WYLĄDOWAŁ W KLINICE BOJĘ SIE O NIEGO KAŻDEGO DNIA
    Ostatnio edytowane przez klaudia88 ; 15-12-2013 o 18:42

Cytat Napisał klaudia88 Zobacz post
    a oglądaliście to w ogóle
    jest tam zdanie coś w tym stylu
    że nie jest uzasadnione , że szczepionki są w skuteczne i bezpieczne

gdyby tak było nie byłoby takich afer wokół tego

trzeba widzieć dwie strony medalu a nie jedną
    moje dziecko miało zapalenie opon i sepsę w wieku 3 tygodni, cudem przeżył , nie mam zamiaru ryzykować bo inni tak robią , zawsze robiłam to co uważałam za dobre , moje dziecko się dziwnie zachowuje
    jest naprawdę po przejściach , swoją decyzję konsultuję z lekarzami , szkoda tylko ze przychodnie mają gdzieś dobro i zycie dziecka, owszem jak zachoruje to czasem wyleczą ale nie uwzględniają nopów a moje dziecko już NOP miało i to poważny

I NIE JEST TAK ŻE SIĘ NIE BOJĘ BO OD KIEDY MAŁY WYLĄDOWAŁ W KLINICE BOJĘ SIE O NIEGO KAŻDEGO DNIA
    To jeśli to jest tak bardzo niebezpieczne to czemu ciągle szczepią dzieci? Myślę, że ryzyko zapadnięcia na śmiertelną chorobę u nieszczepionych dzieci jest większe niż ryzyko wystąpienia powikłań po szczepieniu. Gdy będzie więcej nieszczepionych dzieci bomba wybuchnie.
    A szczepionki działają skoro zachorowalność na choroby w stosunku do których zostały zastosowane spadła niemalże do zera. Poza tym jest to zbadane, że organizm po wprowadzeniu martwych lub żywych ale nie mogących wywołać choroby patogenów wytwarza przeciwciała, które chronią przed zapadnięciem na daną chorobę i to nawet na całe życie.

czyli widzę że nie oglądaliście, tak więc nie pogadamy, ja nikomu nic nie narzucam
    ale warto wiedzieć jakie są zagrożenia , ja dziecku nie podam środka owadobójczego

warto się zastanowić....
    szczerze to powinnam sie patrzec tylko an swoje dziecko ale zal mi tych innych na boroczków

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    czyli widzę że nie oglądaliście, tak więc nie pogadamy, ja nikomu nic nie narzucam
    ale warto wiedzieć jakie są zagrożenia , ja dziecku nie podam środka owadobójczego

warto się zastanowić....
    szczerze to powinnam sie patrzec tylko an swoje dziecko ale zal mi tych innych na boroczków
    Mi też żal boroczków

no i masz mały zaś ma zapalenie spojówek ...
    nie powiem od kiedy się to zaczęło

no i masz mały zaś ma zapalenie spojówek ...
    nie powiem od kiedy się to zaczęło
    Może nie ma zapalenia spojówek tylko alergie na coś.
    U mnie było to samo, diagnoza - chroniczne zapalenie spojówek i Sulfacetamidon i do domu a po latach się okazało że mam alergie na parę rzeczy.
    to se ne vrati a bylo to výborné!

warto się zastanowić....
    Mi to żal tych boroczków, które będą chorować na choroby, które przez szczepionki prawie zanikły albo zanikły.
    Czekajmy na efekty...

- - - Dopisano - - -

Co do oglądania to nie muszę tego oglądać bo temat z innych artykułów znam. Ważne jest też żeby mieć jakieś pojęcie o tym jak działa ludzki organizm i szczepionki a nie dawać się urobić i przekabacić ludziom, którzy sieją propagandę.

zawsze sa wyjątki ale przecież tyle osób zostało zaszczepionych i dalej zyjemy ech,
    ja drugiej małej nie szczepie na żadne dodatkowe póki co tylko na obowiazkowe bo uwazam, ze tak będzie bezpieczniej

pierwszą szczepiłam na pneumokoki bo była "zagrożona", że tak powiem
    "Ten nie robi błędów kto nic nie robi a największym błędem jest nic nie robić"

https://www.youtube.com/watch?v=7-u3zIfrJoc

Co do tych dodatkowych to to rzeczywiście jest już przesada, za chwilę będą szczepić na katar Ale obowiązkowe jak najbardziej.
    A jakieś komplikacje mogą wystąpić nawet po syropie na kaszel czy lekach przeciwbólowych więc tu też się trzeba z tym liczyć.

Cytat Napisał Czarna historia Zobacz post
    Oby było tak jak piszesz...
    Ale jak tak trochę sarkastycznie pisałam w poście nr 7, nie wiem, Czarna, czy mnie dokładnie zrozumiałaś.

Zgadzam się w zupełności z Twoimi postami na temat szczepień.
    Dziękuję, że starcza Ci cierpliwości, żeby to wszystko tłumaczyć.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia