Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 108

Temat: prysznic czy wanna???:)

to ja biorę prysznic... w wannie

Chłopaki pod prysznicem tez jest fajnie we dwoje

Cytat Napisał yoshiko Zobacz post
    Chłopaki pod prysznicem tez jest fajnie we dwoje
    Nie mów tego tym, co byli w wojsku...

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał joje@ Zobacz post
    Nie mów tego tym, co byli w wojsku...
    Jak Ci mydło nie upadło na podest i nie musiałeś się po nie schylać to ......byłeś bezpieczny :-)

przeca wiycie,tam kaj chcecie
    w wojsku tak! zaś w cywilu można mydlić bez mydła i to też jest całkiem bezpieczne.

a ja się ograniczać nie będę - skoro mam możliwość - wybieram i prysznic, i wannę!
    latem - obowiązkowo prysznic; a zimy bez wanny sobie nie wyobrażam, zwłaszcza po całodziennym szaleństwie na stoku;

Hahahahaha misiek litości... HAHAHAHA

Ja jednak wolę szałer. Wskoczyć, umyć się i gitara. W wannie oczywiście też lubię poleżeć ale szczerze nie mam czasu na spędzenie godziny w wannie..

love nie ma litości wg mnie najlepszym rozwiązaniem jest 2w1 czyli wanna z kabiną prysznicową. oczywiście cena też jest podwójna ale jak nie ma miejsca na to żeby była i wanna i prysznic to jest to dobre rozwiązanie. Osobiście lubie i prysznic i poleżeć w wannie

No ja mam i prysznic i wanne i tak jak mówię, nie mam czasu wylegiwać się w wannie a po drugie wolę wskoczyć pod prysznic, zrobić swoje i do wyrka sruuuu

Uprawnienia