Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 21 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 205

Temat: Gender ....

Stalin, Hitler, Castro ci przywódcy by pokazali wszystkim że chłop ma być chłopem a baba babóm.

Oni już niejednego uświadomili i rozpuste mu z głowy wybili.

Krisagw kazali by wykastrować żeby coś takiego się nie rozmnażało.

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Ktoś kiedyś powiedział:
    Kłamstwo powielane setki (?) razy staje się prawdą.

.....i tym kierują się ci, którzy głoszą te brednie, a może zależy im na zwaśnieniu narodu?

Cytat Napisał katia77 Zobacz post
    gender=równouprawnienie
    Prawdę mówiąc całe to gender mam głęboko w pupci i nie zamierzam się o to wykłócać, być może moja opinia jest błędna, ale wydaje mi się, że znak równości pomiędzy gender a równouprawnieniem jest sporym nadużyciem. Poniżej króciutko uzasadnię dlaczego i na tym kończę, bo już mnie zaczęto przyrównywać do Hitlera! (typowy efekt medialnego prania mózgu).

Gender mówi, że tzw. płeć społeczna to jest zespół cech, zachowań i ról płciowych przekazanych jednostce w sposób performatywny (czyli poprzez uczenie się) i nie ma związku z płcią biologiczną. Zgodnie z teorią gender facet zachowuje się jak facet bo tak go wychowano a nie dlatego, że jest facetem, idąc tym tropem zgodnie z teorią Gender faceta można wychować na kobietę, a kobietę na faceta.

Cytat Napisał katia77 Zobacz post
    chodzi o to by już dzieci zrozumiały, że mają PRAWO WYBORU, że w przyszłości mogą być kim chcą.
    Tak, ale chodzi tu o płeć społeczną, a nie prowadzenie ciężarówki, chodzi o to, żeby już od młodości wpajać dzieciom, że płeć biologiczna nie ma żadnego znaczenia i jeżeli chłopczyk chce zostać dziewczynką to ma do tego pełne prawo.
    Ostatnio edytowane przez Krisgw. ; 11-01-2014 o 16:26

Okolice Cieszyna
    Cytat Napisał Krisgw. Zobacz post
    ............... jeżeli chłopczyk chce zostać dziewczynką to ma do tego pełne prawo.

Często widuję takich "chłopczyków" po mszy przed kościołem sprzedających Gościa Niedzielnego. Nazywamy ich ministrantami.

Tak, dajmy się temu grender panoszyć pod przykrywką równouprawnienia a zrobią naszym dzieciom wodę z mózgów. Właśnie dotarła do mnie przed chwilą informacja i aż mi się włos na głowie zjeżył, że w pewnej krakowskiej szkole trzecioklasiści mają przedmiot na którym uczą się, że mama może mieć ciocię a tata wujka i to jest normalne, w książeczce obrazek: dwie kobiety plus dziecko podpisane rodzina. Dobrze, że rodzice, którzy nie zatracili jeszcze prawdziwych wartości zareagowali i zaczęli protestować. Oby coś zdziałali.
    Ostatnio edytowane przez grizelda ; 11-01-2014 o 17:36

Cytat Napisał jan_122 Zobacz post
    Ktoś kiedyś powiedział:
    Kłamstwo powielane setki (?) razy staje się prawdą.
    Powiedział to Joseph Goebbels.
    Ostatnio edytowane przez Krisgw. ; 11-01-2014 o 17:50

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał Krisgw. Zobacz post
    Powiedział to Joseph Goebbels, niemiecki minister propagandy w III Rzeszy.

...a dużo, dużo wcześniej Juliusz Cezar.
    Zresztą jakie to ma znaczenie kto to powiedział. Sens ma sam cytat.

Cytat Napisał jan_122 Zobacz post
    ...a dużo, dużo wcześniej Juliusz Cezar.
    Zresztą jakie to ma znaczenie kto to powiedział. Sens ma sam cytat.
    Tego nie wiedziałem, absolutnie nie ma znaczenia, kto to powiedział, nie ma w tym żadnego podtekstu, tak po prostu dopowiedziałem.

Do poczytania. Ciekawy artykuł... by trafił na dobry grunt.

http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-...st_gender.html

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał aga-d Zobacz post
    Do poczytania. Ciekawy artykuł... by trafił na dobry grunt.l

Katia 77 już podała wcześniej ten link.

Uprawnienia