Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Temat: Grecja, co polecacie?

Grecja, co polecacie?

Chcielibyśmy się wybrać końcem lipca do Grecji (jakaś wyspa). Polecacie jakieś miejsce? Może jakiś hotel jest godny polecenia? W przyzwoitej cenie

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Ja co mogę Ci polecić to metaksę i uzo, odradzam jazdę autokarem bo my 24h jechali (masakra) do Grecji. Hotel to bym na drugim miejscu postawił bo w hotelu nie będziecie cały czas przebywać, ważne żeby było do morza blisko.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

My byliśmy na przepięknej wyspie Zakynthos. Polecam! Byliśmy pod koniec września a pogoda była super! Warto zwrócić uwagę na hotel- na pewno coś powyżej 3 gwiazdek. My mieliśmy mieć 3, ale wg nas nie zasługiwał nawet na jedną... Lecieliśmy samolotem- 3 godzinki i na miejscu

Bylismy z żoną na Korfu w miejscowosci Agyos Giorgis hotel ALKYON BEACH w cenie 1700/7 nocy ALL INC. Warto bo : to przepiękna zielona wyspa, fantastyczne piaszczyste plaże, jest co zwiedzać ( Albania, Pantokrator, zamek księżnej Sisi, i wiele wiele innych), wynajem auta z klimą 55 - 65 eur/ doba. Ten hotel przy samiutkiej pięknej plaży, mało turystów, przystępne ceny (jak na grecję), cudne widoki i błękitne morze - czego więcej trzeba ?

- - - Dopisano - - -

acha, no i lot bez przesiadki trwał 1.45 godz.

Mieszka w
    bajecznym miejscu ...
    Cytat Napisał zysia135 Zobacz post
    Chcielibyśmy się wybrać końcem lipca do Grecji (jakaś wyspa). Polecacie jakieś miejsce? Może jakiś hotel jest godny polecenia? W przyzwoitej cenie
    Zależy czego od wyspy oczekujesz Z autopsji napiszę o Rodos i Zakhyntos. Ta pierwsza to ogrody różane i dolina motyli. Coś przepięknego. Zakhyntos to cudne plaże z zatoką wraku na czele. Warto zobaczyć i to i to Na Korfu mam koleżankę i jak czasem mi zdjęcie zapoda to też aż chce się jechać. Grecja jest przepiękna. Polecam i zazdroszczę bo mnie w tym roku wakacje ominą. Aczkolwiek kup sobie baaardzo mocny krem z filtrem, najlepiej sunblocker i to apteczny. W lipcu będzie nieznośnie prażyło. ;0

Dzięki wszystkim

Bardzo podoba nam się wyspa Zakynthos :-)
    Był ktoś?

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    Ja bym wybrała Santorini....

eh........

Dzięki wszystkim

Bardzo podoba nam się wyspa Zakynthos :-)
    Był ktoś?
    ano był

Cytat Napisał rudi Zobacz post
    ano był
    możesz mi coś polecić? hotel? jakie biuro ?
    byłabym wdzięczna

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    możesz mi coś polecić? hotel? jakie biuro ?
    byłabym wdzięczna
    moja sąsiadka poleciała z biura matrymonialnego, dobrze to sobie wymyśliła. I mówiła że to ją bardzo tanio wyszło.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uprawnienia