Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40

Temat: Schronisko dla zwierząt w Cieszynie

Hybrid View

Schronisko dla zwierząt w Cieszynie

Chciałabym poruszyć temat naszego biednego schroniska. Jak wszyscy wiecie zapewne jest ono w katastrofalnym stanie. Mam do Was pytanie czy kiedykolwiek ktoś z Was zawiózł tym biednym psiakom jakieś jedzenie czy coś?
    Ja kiedyś myślałam żeby zorganizować zbiórkę pieniążków no ale.. nie wiedziałam jak się do tego zabrać. A tak mi tych zwierzątek szkoda że masakra..

biedne psiaki

muszę Cie zaskoczyć w czwartek zawiozłem suchą karmę, mój szczeniak jest wybredny .

Ooo napewno pieski się ucieszyły..

Mieszka w
    Między piekłem a niebem...
    Wpisów
    2
    Dla chcącego nic trudnego wystarczy wejść tutaj http://schronisko.ustronet.com/index...&id=42&Itemid= i zacząć działać...

biedne pieski głodne a głodne dzieci to co gorsze od psa?

Cytat Napisał Mironek 111 Zobacz post
    biedne pieski głodne a głodne dzieci to co gorsze od psa?
    Dzieci mają dużo więcej szans na przeżycie (pomoc) właśnie ze względu na mentalność podobną Twojej.

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Dzieci mają dużo więcej szans na przeżycie (pomoc) właśnie ze względu na mentalność podobną Twojej.
    Mają dużo więcej szans... O ile - 10, 30, 50% więcej szans na przeżycie od psów?
    Włos się na głowie jeży jak się to czyta.

Cytat Napisał jarek_arek Zobacz post
    Mają dużo więcej szans... O ile - 10, 30, 50% więcej szans na przeżycie od psów?
    Włos się na głowie jeży jak się to czyta.
    O matko, pomoc finansowa skierowana na potrzeby dzieci jest nieporównywalnie większa (czyli ich szanse na przeżycie wzrastają) od tej którą dostają potrzebujące jej (często bardziej) zwierzęta. A porównywanie głodu dziecka z głodem zwierzaka (i udowadnianie jego nadrzędności nad tym drugim) to już kompletny absurd. Przecież głodny zwierzak/dziecko to stan który sprowadza się do jednej prostej przyczyny - w zdecydowanej większości przypadków nieodpowiedzialności rodziców/właściciela i bazuje na tym samym rodzaju cierpienia. To, że w piramidzie potrzeb mamy kilka pięterek więcej niż zwierzęta nie znaczy, że bardziej potrzebujemy jeść.

Niemniej jednak nie spodziewam się po Tobie zrozumienia potrzeb zwierząt biorąc pod uwagę fakt, że szczekającego w nocy psa sąsiada proponujesz otruć/przejechać.

Witam.Wszystkiemu sa winni ludzie,bo rozmnazaja psy dla zysku a nie z milosci dla zwierzat.Ile jest ogloszen o sprzedazy szczeniakow.Trafiaja one czesto jako prezent zabawka dla ukochanego dziecka i po pewnym czasie sie znudza,a wtedy trafiaja do schroniska lub sa porzucane.Smutna prawda.

Cytat Napisał bosso Zobacz post
    Witam.Wszystkiemu sa winni ludzie,bo rozmnazaja psy dla zysku a nie z milosci dla zwierzat.Ile jest ogloszen o sprzedazy szczeniakow.Trafiaja one czesto jako prezent zabawka dla ukochanego dziecka i po pewnym czasie sie znudza,a wtedy trafiaja do schroniska lub sa porzucane.Smutna prawda.

taaaa i ten słynny tekst "po rodowodowych rodzicach", "rasowy bez rodowodu", ehhhh

Uprawnienia