Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40

Temat: Schronisko dla zwierząt w Cieszynie

Schronisko dla zwierząt w Cieszynie

Chciałabym poruszyć temat naszego biednego schroniska. Jak wszyscy wiecie zapewne jest ono w katastrofalnym stanie. Mam do Was pytanie czy kiedykolwiek ktoś z Was zawiózł tym biednym psiakom jakieś jedzenie czy coś?
    Ja kiedyś myślałam żeby zorganizować zbiórkę pieniążków no ale.. nie wiedziałam jak się do tego zabrać. A tak mi tych zwierzątek szkoda że masakra..

biedne psiaki

muszę Cie zaskoczyć w czwartek zawiozłem suchą karmę, mój szczeniak jest wybredny .

Ooo napewno pieski się ucieszyły..

Mieszka w
    Między piekłem a niebem...
    Wpisów
    2
    Dla chcącego nic trudnego wystarczy wejść tutaj http://schronisko.ustronet.com/index...&id=42&Itemid= i zacząć działać...

biedne pieski głodne a głodne dzieci to co gorsze od psa?

Cytat Napisał Mironek 111 Zobacz post
    biedne pieski głodne a głodne dzieci to co gorsze od psa?
    Dzieci mają dużo więcej szans na przeżycie (pomoc) właśnie ze względu na mentalność podobną Twojej.

"Jak wszyscy wiecie zapewne jest ono w katastrofalnym stanie"
    Piszesz " zapewne" czyli nie wiesz w jakim jest stanie Na pewno nie w katastrofalnym . I zamiast zastanawiać się nad zbiórką pieniędzy - kup worek karmy, poszukaj w domu starego koca, zawieź do schroniska - już odrobinę pomożesz. I masz jeszcze szanse zaadoptować jakiegoś psiaka - to też pomoc.

Cytat Napisał heja Zobacz post
    "Jak wszyscy wiecie zapewne jest ono w katastrofalnym stanie"
    Piszesz " zapewne" czyli nie wiesz w jakim jest stanie Na pewno nie w katastrofalnym . I zamiast zastanawiać się nad zbiórką pieniędzy - kup worek karmy, poszukaj w domu starego koca, zawieź do schroniska - już odrobinę pomożesz. I masz jeszcze szanse zaadoptować jakiegoś psiaka - to też pomoc.
    To "zapewne" było do "wiecie"... raczej...

---------- Post dodany o 07:59 ---------- Poprzedni post dodany o 07:45 ----------

Chociaż może masz rację...?

To zapewne było do wiecie.. czytaj ze zrozumieniem. Mam pieska ze schroniska już jakieś 4 lata. I wiem w jakim jest stanie. Ech... tam nie potrzeba koców tylko całkiem nowych boksów no ale to już szczegół..

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Dzieci mają dużo więcej szans na przeżycie (pomoc) właśnie ze względu na mentalność podobną Twojej.
    Mają dużo więcej szans... O ile - 10, 30, 50% więcej szans na przeżycie od psów?
    Włos się na głowie jeży jak się to czyta.

Uprawnienia