Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Temat: Schronisko dla zwierząt w Cieszynie

krilady.
    Guest
    Iwi, to pochwal się później nowym "nabytkiem"

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    A pewnie pochwalę ..... a jakże

Wpisów
    40
    Jak mówiłam, tak zrobiłam. Nie dałam radę przed świętami ale dzisiaj zawiozłam koce i karmę do schroniska. Niestety w niedzielę nie wolno oglądać psiaków Będziemy musieli wybrać się tam jeszcze raz....

---------- Post dodany o 18:08 ---------- Poprzedni post dodany o 17:50 ----------

A tak przy okazji - w ten weekend można było wspomóc Stowarzyszenie z Ustronia w sklepie Tesco. Kobitki zbierały karmę, miski itp. Dorzuciłam się oczywiście i przy okazji dowiedziałam się, że zajmują się nie tylko kotami ale mają też psy. I niestety równie ciężko im się wiedzie jak schronisku w Cieszynie....

krilady.
    Guest
    A jak sobie radzi schronisko w te mrozy?

Tylko gdyby nie ludzie tych piesków by tam nie było więc dzieci mi jakoś nie szkoda...z resztą dla ludzi jest więcej instytucji które pomagają a dla piesków co? Z resztą ludzie tylko wyrządzają zło na tym świecie i tylko prze nich są wszystkie problemy!

Wpisów
    40
    Cytat Napisał izzia Zobacz post
    Tylko gdyby nie ludzie tych piesków by tam nie było więc dzieci mi jakoś nie szkoda...z resztą dla ludzi jest więcej instytucji które pomagają a dla piesków co? Z resztą ludzie tylko wyrządzają zło na tym świecie i tylko prze nich są wszystkie problemy!
    Takie myślenie nie jest dobre, ochrona dzieci i ochrona zwierząt to dwie równoległe bardzo ważne sprawy, nie do porównania. Tak trzeba brać odpowiedzialność za los niechcianych zwierząt jak i za los niechcianych, lub zaniedbanych dzieci. Ale trzeba to rozgraniczać. Dzieci, w ogóle ludzie zawsze powinni stać przed zwierzętami. Nie możemy jednak zapominać o naszych "mniejszych braciach". Bardzo kocham wszystkie zwierzęta, mam mnóstwo współczucia dla tych niechcianych, zabiedzonych, najchętniej przygarniałabym wszystkie jak leci ale jeżeli ktoś postawiłby mnie przed wyborem : pomóc\nakarmić dziecko albo pomóc\nakarmić psa, bez wahania wybrałabym dziecko.

Kajów koło Gdziejowa
    Rumuńskie schronisko dla zwierząt , pies który był przez człowieka tylko bity i jest pierwszy raz w życiu głaskany.

1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

biedny pies ( widać w jakiej traumie był
    ''Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy Cię nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies... Pocałuje rękę, która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starci​u z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą, on pozostanie'' George G. Vest

Kajów koło Gdziejowa
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

[QUOTE=Rufijok;300034]Takiego piesa bym chciał

Owczarek Belgijski Malinos - pies stworzony do pracy, idealny do IPO - posłuszeństwo, obrona, tropienie. Wymagający wiele konsekwencji, kombinujący, w miarę zdrowy, długo przydatny w pracy. Dużo fajniejsze niż owczarki niemieckie. Ale wymagający. Widuję te psy, spotykamy się na szkoleniu, są świetne - klauny, ale posłuszeństwo perfekcyjne.
    Każdy pies taki może być ale wymaga to czasu, konsekwencji, systematyczności - nasz amstaff też pracuje z pozorantem, widziałam w obronie Border Collie, boksera i uwagaaaa! Labradora. Więc każdy pies może w taki sposób pracować o ile jest zrównoważony i zdrowy. Wszystko zależy od właściciela.

Uprawnienia