Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Temat: Jaki dobry mechanik w Cieszynie?

Jaki dobry mechanik w Cieszynie?

Witam,

Poszukuję dobrego i w miarę taniego mechanika w Cieszynie. Kogo polecacie? Co Wam naprawiał i czy drogo sobie policzył?

Ostatnio Oddałem autko do pewnego zakładu na ul. Stawowej ale w końcu mnie zbyli i nie naprawili mi tego, na czym mi najbardziej zależało.

Z mojego doświadczenia mogę polecić P.Beniamina czyli Benservice za ul.Zamarskiej. Facet robi to co trzeba, nie wmawia, jakie to naprawy trzeba wykonać żeby autko było sprawne.

A co sądzicie o mechaniku p. Tomaszczyku (ul. Bielska)? I jeszcze o p. Tomicy (Auto Sit na ul. Stawowej)?

Heh, nikt nie naprawia samochodów?

Ja załatwiam mechanikę w Bielmocie, elektrykę u Wlacha a elektromechanikę w Miroserwisie.

Spróbuj u Lukasza Woźniaka na ul. Sarkandra. Serwisuję u niego kilka aut, od kilku lat. Ustala cenę przed naprawą, części sam wygoni, nawet te używane. Kiedyś byłem w Bielmocie - nie polecam, szczególnie jak trzeba było rachunek wypisać. Z rachunkiem 2 x drożej. Autosit - ceny kosmos. Tomaszczyk - ostatnio u niego robiłem coś jakieś 12 lat temu, wtedy się cenił, ale był dobry.

Witam, proponuję zajrzeć na serwis www.rankingwarsztatow.pl.
    Użytkownicy wystawiają tam opinie i oceny swoim warsztatom, moze więc być pomocny w znalezieniu dobrego zakładu. Pozdr.

Cieszyn albo nie
    Wpisów
    5
    A co sądzicie o KRIS Car na ul. Motelowej przy Halnym?

Nie wiem.

Co do Tomaszczyka to pojechałem do niego, nie zapłaciłem dużo ale w sumie... problem z autkiem pozostał :/

Śląsk Cieszyński
    Zdecydowanie Benservis na Zamarskiej.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia