Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Temat: Jaki dobry mechanik w Cieszynie?

A słyszeliście może takim warsztacie samochodowym "BIZEX" (Opisany tutaj: http://katalogfirm.cieszyn.pl/catego...m/motoryzacja/ ) ?
    Zastanawiam się czy oddać mu auto do naprawy (układ kierowniczy) - jest blisko mnie i to mnie kusi. Proszę o opinie! Z góry dziękuję.

Ostatnio naprawiałem autko u Józefa Wiercigrocha i mogę go polecić.

Witam. Ja też właśnie jestem na etapie szukania mechanika ja robiłem u św.p. pana Aspidowa może macie kogoś do polecenia?

Cytat Napisał Malcolm_X Zobacz post
    A słyszeliście może takim warsztacie samochodowym "BIZEX" (Opisany tutaj: http://katalogfirm.cieszyn.pl/catego...m/motoryzacja/ ) ?
    Zastanawiam się czy oddać mu auto do naprawy (układ kierowniczy) - jest blisko mnie i to mnie kusi. Proszę o opinie! Z góry dziękuję.
    Kilka lat temu robiłem u tego Pana zbieżność i byłem zadowolony.Ma warsztacik w domu.Wydawał się być rzeczowym człowiekiem.

Witam ja mogę polecić GRAFEX PAN Rafał . Jest bardzo dokładny i nie ciśnie kitów.Sprawdzony .Jak cos to mogę na priv podać numer

[QUOTE=dyszol;10705]Ja załatwiam mechanikę w Bielmocie, elektrykę u Wlacha a elektromechanikę w Miroserwisie.[/QUOTEpolecam

też polecam Bielmot

Cytat Napisał igorrodz Zobacz post
    Nie wiem.

Co do Tomaszczyka to pojechałem do niego, nie zapłaciłem dużo ale w sumie... problem z autkiem pozostał :/

Następnym razem zapraszam do mnie. Naprawa max. 1 dzień

Tak serio to polecam Józefa Wiercigrocha na Żeromskiego. Jest dobry.

Mam do wymiany rozrząd w A4. Znajomi polecali mi Matlocha, ale nie jestem do końca przekonany. Ma ktoś może jakieś inne propozycje? Tak żeby było dobrze i "tanio".

Matlocha mogę również polecić. Może nie jest tani ale dobry i szybki. I Tomaszczyk.
    Nigdy nie mów nigdy

Dzięki, chyba jednak pojadę do nich.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia