Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 46

Temat: Poród - dawniej i dziś

krilady.
    Guest
    Jeeezuuuu, dobrze, że jo rodzym dopiero teraz

A mojego chrześniaka też oglądaliśmy przez telewizorek

Co do odwiedzin to powinna być ustalona liczba osób, które mogą odwiedzać położnicę. Ja nawet mojemu bratu powiedziałam, że wolę odwiedziny na spokojnie w domu i obie babcie też dopiero w domku zobaczyły małego. Jakoś tak spokojnie to wyglądało. Jakby miały mnie odwiedzać hordy ciotek i znajomych chyba bym tego nie zdzierżyła...

- - - Dopisano - - -

A mężczyźni czy się tu wypowiedzą? Jak to wyglądało z ich strony?

Do tej pory niemowlaczki nie są przenoszone po jednym osobniku i nie po dwa

Jestem tego pewna jak 2x2
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

krilady.
    Guest
    No nie wiem.... Przy mnie jak panie pielęgniarki przychodziły po dziecko to brały to dane jedno dziecko i tyle. Chyba, ze jakieś badania hurtem czy cuś, ale na oczy nie widziałam czegoś takiego.....

ja widziałam jak leciała i hurtem dziecka po sali rozdawała, Nawet mi "ciepła" nie moje a babeczce obok moje Ale się szybko zreflektowałyśmy
    no z tym,ze u mnie to nie był rok czy 3 lata temu, ba juz 9 lat
    Ostatnio edytowane przez aga-d ; 05-02-2014 o 19:50
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

A to też czerwony !

To może wtedy tak jeszcze było ale teraz napewno biorą jedno

czasy sie jednak zmieniają, i oby na lepsze

Ja nie mam wcale extra miłych wspomnień z tego czasu,a niby to tylko 9 lat temu No i też dużo zależy na jaki personel się trafi

A to też czerwony !

Jak rodziłam córkę 9,5 roku temu to brała do kąpieli moją i tą drugą dzidzię z sali i tak samo odnosiła

Teraz kąpią w sali na której leży się z dzieckiem

Najpierw kąpią jedno, ubierają i zabierają się za kolejne

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    noooo.....przy ostatnim dziecku w szoku byłam jak zobaczyłam te umywalki....i kilka razy na dzień pani biegała i czyściła....

raz jej płynu brakło i octem wyczyściła..... śmierdziało.....

no i bardzo mnie zdziwiło że rano dzieciątka kąpały, a nie tak jak kiedyś wieczorem....

Uprawnienia