Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Temat: Onkolog

Wczesne wykrywanie to w naszych realiach mit! Jestem w grupie dużego ryzyka,zrobienie co dwa lata badań to proszenie się o skierowania i wieczne kolejki. A genetyczne mogę zrobić tylko odpłatnie, tak samo PET

Wystarczy spojrzeć jak wyglądają statystyki onkologiczne w porównaniu z cywilizowanymi krajami...

Co do onkologa: zadzwoń do BB, do Szpitala Onkologicznego, tam są poradnie, może Ci coś podpowiedzą.

Przykre jest to, że człowiek płaci te pieprz... ZUSy i co? W trudnej sytuacji, kiedy chciałby liczyć na lekarza, że poprowadzi go, pomoże- musi sobie radzić sam. Jest problem, strach, niepewność- a tu zonk, szukaj wiatru w polu.

W d... mają nasze życie. Tak naprawdę w d...

Najważniejsze to zrobić sobie badania krwi .Morfologia i ewentualnie markery nowotworowe. Jeżeli krew jest ok to nie musisz się spieszyć z resztą badań.

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Gdyby ktoś poszukiwał konsultacji onkologicznej to zostawiam informację .
    Na Katowickiej, w Alt Medzie, przyjmuje profesor Czudek. Złoty człowiek! Niestety tylko prywatnie, ale myślę, że warto. Zupełnie nowe i nowoczesne spojrzenie na współczesną onkologię.
    Bo i mnie się w rodzinie najbliższej przyszło zmagać z problemem onkologicznym, stąd wiem...
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Ooo współczucia Arnika Mam nadzieję, że wszystko dobrze się potoczy.

A ten doktor to pracuje w jakimś szpitalu? Kolik stoi taka wizyta?
    I na czym polega to nowoczesne spojrzenie?
    Zupełnie jakbyśmy poznali się tylko po to, żeby się ze sobą żegnać.

(Daniel Glattauer – Wróć do mnie)

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Zdaje się, że pracuje w szpitalu w Czechach (Ostrawa?). A poza tym podróżuje po całym świecie, jest m.in. konsultantem NASA.
    On się zajmuje immunoterpaią raka, podobno to jest przyszłość onkologii. Tyle, że jeszcze sporo wody w Wiśle upłynie zanim w Polsce będzie to refundowane.
    Wizyta 300 zł.
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Arnika a na czym polega leczenie, które stosuje?
    Robi to na miejscu? Co z badaniami?
    Zupełnie jakbyśmy poznali się tylko po to, żeby się ze sobą żegnać.

(Daniel Glattauer – Wróć do mnie)

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Małpa, pw

Uprawnienia