Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 119

Temat: To je jo - Leni w nowym wcieleniu

Leni co z pączkami

Nie śpij-dej znać
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Ekmh...
    A co? Mom smażyć? Dyć tłusty czwortek za tydzień dziepro. To bydom twarde do tego czasu

ja pitole to Ty też nic nie wiesz, to kaj ja te listy powysyłałam dyc pisałam do Ciebie
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

A to też czerwony !

Nic ni mom ... Kansi poszły ... W przestrzeń ...

w ogóle to nie idzie wysłać wiadomości do więcej niż 10 odbiorców, naraz, Bezsensu..

A to też czerwony !

krilady.
    Guest
    Jo mogym ino do 5 jak posyłom do kilku naroz...

to Ty to już ganc mosz dziwne,
    ale to jest glupie do tego chce wyslac np priva do gabi a tu 10 roznych gabi mi wyskakuje i wtedy mom zonka

A to też czerwony !

No i potem nic dziwnego, że nie można sobie normalnego nicka stworzyć jak każdy forumowicz ma po 10 różnych wcieleń. Musi się dublować. To pewnie już inne Gabi i Leni pączki smażą
    Że też ludzie mają na to czas ... i chęci :/

Cieszyn albo nie
    Wpisów
    5
    Witaj
    I na powitanie ...galaretka
    „Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie, i on to robi.”
    Albert Einstein

Ludzie trzymta mnie bo się wkurzyłam i zaraz wybuchnę. Nie dziwię się Emce, że nie ma ochoty się udzielać jeśli Ją obrażają. Mnie właśnie obrażono ciężko. I nie da się tego obrócić w żart przy najlepszych nawet chęciach.
    Chyba idę na forumowy odwyk ...

Uprawnienia