Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Rowery

Rowery

Witam! Sezon rowerowy powoli się zbliża, stad też moje pytanie: czym jeździcie? pochwalcie się swoim sprzętem. Mile widziane wszystkiego rodzaju wskazówki co do tego jak przygotować się do aktywacji sprzętu, jak pielęgnujecie rower po sezonie zimowym?

[spam]
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 09-06-2014 o 21:18

Ja na razie na stacjonarnym zasuwam co dzienie po 10 min.

sio
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

kwantq
    Guest

Stary ale jary. Wymienione wszystko oprócz ramy, kierownicy i obręczy. Po zimie napompować opony do porządku, sprawdzić naciąg linek hamulców, odbijanie klocków, czyszczenie łańcucha odtłuszczaczem i smarowanie. Warto co parę lat nasmarować łożyska w kierownicy, suporcie i pedałach. Wada mojego bicykla, to ciężka rama stalowa. Za 1-2 lata zamierzam wymienić na coś porządnego w cenie 1500-2000zł, myślałem nad jakimś Crossowym, ale chyba jednak pozostanę przy MTB, bo lubię czasem poszaleć po lesie ;]

- - - Dopisano - - -

A najbardziej podobają mi się trasy: las pawłowicki, ścieżka rowerowa Drogomyśl - Ustroń Polana, tama na jeziorze goczałkowickim (trasa przez las w Landeku), Karvina.
    Ostatnio edytowane przez szejker ; 17-02-2014 o 19:10

A ja to dzisiaj dopołudnia tak na rowerze jeździłem.

to se ne vrati a bylo to výborné!

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Gdzie konserwujecie swoje rowery?, bo ja w garażu.⊙﹏⊙

Wysłane z mojego HTC Desire 816 przy użyciu Tapatalka
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kajów koło Gdziejowa
    Ja też w garażu
    Jak konserwujecie podwozie roweru bo ja robie natryskiem baranek.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Ja dorzuciłem do mojego siodełka podgrzewane jeszcze muszę druty doprowadzić do steru, łapki się ucieszą😁

Wysłane z mojego HTC Desire 816 przy użyciu Tapatalka
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia