Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 74 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 738

Temat: do administratorów portalu

dżek
    Guest

do administratorów portalu

kilka moich osobistych sugestii,każdy może dodać swoje bądź się nie zgodzić.ale ja zakładam temat i rządzę

1.przede wszystkim jako portal wysokiej reputacji postarajcie się o dobrego informatyka..to jedyna domena,która ma tyle błędów przy logowaniu,wczytywaniu itp na którą wchodzę spośród wielu innych portali.na wielu przeglądarkach i urządzeniach to samo i jeśli ktoś ma tak samo niech się pod tym podpisze.strona zawirusowana i niedopracowana

2.zmiana adresu email na głównym koncie ox.pl - z tym się jeszcze nie spotkałem.na forum można zmienić adres mail ale na tym samym koncie na głównej stronie ox.pl nie ma takiej możliwości.to chyba pierwszy portal gdzie spotkałem się z takim czymś.wszędzie jest opcja zmiany adresu email.czasem bywa różnie i ktoś potrzebuje zmienić maila.stare konto pocztowe usuwa,akurat to które jest podpięte na konto ox.pl.ktoś daje ogłoszenie i niektórzy ludzie wolą odpowiedzieć na nie w opcjach odpowiedzi na mail niż dzwonić.noi tu problem bo nie idzie zmienić adresu mailowego na stronie głównej i trzeba zakładać nowe konto i robi się śmietnik u was i u nas,niepotrzebnie.

3.nadawanie ogłoszeń - przed wyświetleniem ogłoszenia powinno być one prześwietlone przez moderatora czy takowe ma odpowiednie treści by mogło się pojawić.tu wielu może mnie ukamieniować,bo teraz mamy wygodę natychmiastowego pojawienia się ogłoszenia w danym dziale.ale ostatnim czasem zrobił się śmietnik przez pojawianie się głupich komentarzy,ogłoszeń dziwnych treści i naciągactwa na co jeszcze gdzieś tam może znaleźć się ktoś kto się da oszukać klikając nieodpowiednie linki..powinna być osoba czuwająca tylko nad tym działem ogłoszenia powinny się pojawiać po jej akceptacji.to co jest teraz..strasznie utrudnia czytelność poszukiwanych treści..

4.mam znajomego dobrego informatyka i chętnie mogę polecić

kto ma jakieś sugestie jeszcze niech dorzuci albo wyrazi się na temat tego co napisałem.samych adminów też zapraszam do dyskusji.bo póki co to jakby nikogo tu nie było

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Częściowo się z tobą zgadzam dżek, ale żeby sprawdzać wszystkie ogłoszenia to trzeba by zatrudnić dodatkowo około 6 osób, jedna osoba nie ogarnie tylu ogłoszeń, prościej by było zlikwidować darmowe ogłoszenia, np. za każde ,,darmowe'' 1 zł. Są inne portale co mają darmowe ogłoszenia ale tam jest bardzo mało ogłoszeń typu kupię/sprzedam lub oddam za darmo.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cytat Napisał dżek Zobacz post
    4.mam znajomego dobrego informatyka i chętnie mogę polecić
    I co? nie da się?... da się!

Niech są darmowe, dlaczego mamy płacić za drobne ogłoszenia? - reszta jest płatna

ale powinna być dodatkowo opcja "odśwież" a nie "wystaw podobne" bo w ten sposób mamy setki powtarzających się ogłoszeń, przez które trzeba się przedostać
    "Ten nie robi błędów kto nic nie robi a największym błędem jest nic nie robić"

https://www.youtube.com/watch?v=7-u3zIfrJoc

krilady.
    Guest
    Podpisuję się pod 1 i 2 pkt dżeka (pkt 1 był już tu poruszany) oraz uwagą megan co do ogłoszeń. Miałabym jeszcze uwagi co do forum, ale..... Albo..... Na pewno jest grono forumowiczów, którym mega brakuje mega admina - proponuję poszukać i mianować nim kogoś kto będzię miał więcej czasu i na pisanie, i na monitorowanie, i na adminowanie forum... Ja osobiście mam dość pretensji jednych forumowiczów do drugich, a tu powinien się zgodą i wszelkim dobrodziejstwem na forum zająć admin.

Móm nawet swoigo typa Głosujym na krisa.................

Widzę, że dżek nie może w nocy spać. I o 3.27 tworzy całkiem dobre posty

Zgadzam się z Tobą, dżek. A niech są monitorowane ogłoszenia, bo tak jak wspomniałeś jest dużo głupich ogłoszeń, O jednym takim naciągaczu nawet już tu na forum wspominałam.
    I co z tego ,że bedą miec więcej roboty. Takie życie, taka robota. Jak ma być porządek to trzeba sie przyłożyć. No chyba, że Im nie zależy i oszczędzają na czym się da, wtedy nie co się spodziewać portalu wysokich lotów
    Oczywiście, niech te ogłoszenie jakie takie bezpłatne zostaną. I niech jest odświeżanie ogłoszeń, bo to bardzo przydatna sprawa.

A co do błędów przy logowaniu etc, to to jest nagminne
    Ja mam wiecznie coś nie halo, nie wspomnę już o tym ,że do tej pory nie mam konta na głównej, a które być powinno. Bo go nie kasowałam, a adresy wszystkie nie znane, pominę również fakt wylogowywania z forum. Nieraz po paru minutach a nieraz cały dzień mogę być dostępna, rzadziej bądż cześciej pojawiające sie wirusy!
    No i brak odzewu ze strony Administracji.. jak grochem o ścianę. Gdyby Nie Twoja dzek interwencja to bym pewnie konta swojego starego nie odzyskała
    I tez nie wiem czemu się stało to ,że mnie zablokowali i widniałam jako Gośc. Tłumaczenia dla mnie były mętne. Wiele osób ma zresztą podobny problem.

A co do zmian na forum to temat rzeka. I na inny rozdział tego tematu.
    A jeśli adminem miałby być kris. . to ja
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

krilady.
    Guest
    Ja, aga, ale wtedy ón miołby kupe roboty a my czyste rynce I ni mógłby mieć pretensji o wygląd forum...ani inni

Witam!
    Dziękuję, że ten wątek powstał, bo jest bardzo przydatny. Redakcja te opinie zbiera, gdyż są one nam potrzebne przy tworzeniu nowej wersji portalu. Obecny CMS nie będzie już rozwijany, dlatego zachęcam do dzielenia się swoimi pomysłami i uwagami. Mogę zdradzić, że powstaje całkiem nowa wersja OX.PL - pisana od podstaw.

Co do pierwszego wątku to raczej myślę, że Dżek ma na myśli "programistę" bo informatyk to bardzo szerokie pojęcie i słowo informatyk nie oznacza, że ktoś się zna na pisaniu stron internetowych. Wierzcie mi nasz programista jest bardzo dobry.

Co do forum, myślę, czy nie dobrym rozwiązaniem byłoby wyłonienie grupy moderatorów spośród Was samych - osób najbardziej zaangażowanych w życie forum i cieszących się szacunkiem wśród innych użytkowników. Ale to na razie moja propozycja.
    Talent to kwestia szczęścia. Najważniejsza w życiu jest odwaga.

— Woody Allen

czyli działacie jednak ? pomału tak ?

Fajnie wiedzieć, że coś tam tworzycie.

Ale gadajcie z nami też i informujcie co się dzieje albo może dziać
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał Przemysław Lose Zobacz post
    Co do forum, myślę, czy nie dobrym rozwiązaniem byłoby wyłonienie grupy moderatorów spośród Was samych - osób najbardziej zaangażowanych w życie forum i cieszących się szacunkiem wśród innych użytkowników. Ale to na razie moja propozycja.
    czekam na propozycję.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uprawnienia