Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 74 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 738

Temat: do administratorów portalu

krilady.
    Guest
    A może zrobić wielkie głosowanie? Oczywiście wytypowane osoby musiałyby się zgodzić lub same zgłosić. Szkoda, że nie ma już dyszola... Jeśli ktoś ma do niego kontakt to może da mu znać co by wracał i nas ratował?

Spróbuje szkryfnąć do niego, choć nie wiem czy mi wypada
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

krilady.
    Guest
    Napisz, powiedz co by wreszcie wrócił tu...

- - - Dopisano - - -

Trza kumusi tu pozamiatać i posprzóntać

Napisałam, nie wiem czy się obrazi , czy to w ogóle przeczyto. Ale co się nie robi dla idei

ufff....

Jest nadzieja
    Ostatnio edytowane przez aga-d ; 23-02-2014 o 18:44
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

przeca wiycie,tam kaj chcecie
    Cytat Napisał krilady. Zobacz post
    A może zrobić wielkie głosowanie? Oczywiście wytypowane osoby musiałyby się zgodzić lub same zgłosić. Szkoda, że nie ma już dyszola... Jeśli ktoś ma do niego kontakt to może da mu znać co by wracał i nas ratował?

M53
    Guest
    Cytat Napisał wisiketa Zobacz post
    czekam na propozycję.
    Ciemność widzę. Nie da rady- tu sami indywidualiści. Ale awantura by się zrobiła to musi być osoba z zewnątrz, w miarę obiektywna, nie związana z forum. Samo zaufanie nie wystarczy.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał M53 Zobacz post
    Ciemność widzę. Nie da rady- tu sami indywidualiści. Ale awantura by się zrobiła to musi być osoba z zewnątrz, w miarę obiektywna, nie związana z forum. Samo zaufanie nie wystarczy.
    nie rozumie czemu nie osoba związana z forum?
    Ja to napisałem do picu, jeżeli bym się starał o taką ,,pracę'' to bym napisał na priva ale jest jeszcze jedna uwago odnośnie forum, często dodajemy dobrej rozdzielczości o dużej ,,wadze'' fotki i są automatycznie zmniejszane ,,obcinane'' następnie są wyświetlane w kiepskiej jakości, mogli by coś z tym też zrobić Mam rację?
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kwantq
    Guest
    Skoro jakieś nowatorskie ulepszenia to proponuję umożliwić wklejanie zdjęć na wiadomości prywatne.
    Ktoś nie dawno powiedział mi ze jestem marzycielem tak więc idąc tym tropem proponuje jeszcze o takie konwersacje (rozmowy) na pw. z włączeniem kamerek i mikrofonów , to całkiem zmieniłoby obraz często może mylnej wyobraźni, rozmawia sobie np. dwie osoby albo grupka czterech osób i byłoby ok. Błyskawiczne pytania i odpowiedzi , bez pomocy ze strony netu ponieważ sytuacja działa by się tu i teraz .
    A co do moderowania forum przez kogoś z nas mogloby się okazać no może troszku stronnicze

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    Ja też mam propozycję. Wklejanie zdjęć w komentarzach na blogu (poprzez załączniki)....

krilady.
    Guest
    I wklejanie zdjęć w Społecznościach....

- - - Dopisano - - -

Aaa, i zwiększyć pojemność skrzynek....

Uprawnienia