Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 76

Temat: Bądźcie hojni przy wrzucaniu na tacę. :D

Cieszyn
    Wpisów
    2
    [QUOTE=warzónka;205780]A tyn borok suchy chlyb z ogórkym wcino.

/QUOTE]

......bo pieczóno nadziywano jabkami kaczka, poloto czekuladóm nie zmieściła sie w kadrze zdjyńcia.
    Boze mój, Boze mój, dej mi takom zonke
    ej, coby mi warzyła na obiod warzonke!

kwantq
    Guest
    Jednorazowe datki to moze być za mało , proponuje kupić mu takie drzewko

Aga-d, a gdyby autor pierwotnej informacji zobaczył na niebie latający spodek, to też "przekazałabyś dalej"?

Czy jesteś zadowolona ze skutków jaki Twój post wywołał?

No przekazałabym to

A co wywołał ?

Nie ma deseru ?
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Cytat Napisał observer Zobacz post
    Aga-d, a gdyby autor pierwotnej informacji zobaczył na niebie latający spodek, to też "przekazałabyś dalej"?

Czy jesteś zadowolona ze skutków jaki Twój post wywołał?

My sóm zadowolyni z tego postu, piszymy co myślymy na tyn temat.

Co? Prawda w oczy kole?
    to se ne vrati a bylo to výborné!

Aga-d, patrz co "narobilas" Podalas prawdziwa informacje na portalu i ludzie zaczeli pisac na ten temat.
    Ty observer, na czym dokladnie polega twoj problem, watpliwosci? Nalezysz do tych co zyja z tacy?
    Wiesz, w tym jeszcze nie do konca zniszczonym przez watykan panstwie, obowiazuje wolnosc slowa, a do tego nalezy tez przekazywanie informacji przez "linki". Tak wiec nie oczekuj, ze wywolasz poczucie winy twoim zapytaniem u kogos, kto nie ma jeszcze zrypanego umyslu przez sukienkowcow. A w nastepna niedziele sie wyspowiadaj i opowiedz ksiedzu, ze przeczytales post szatana na ox.pl

Jak to mawiają starzy górale: jak kogoś stać na auto za 200 tysięcy, albo wczasy na Wyspach
    Kanaryjskich to i tych kilku groszy rzuconych na tacę, a szczególnie pysznego obiadku nie powinien zazdrościć
    Ostatnio edytowane przez Krisgw. ; 02-03-2014 o 22:34

Twierdzę jedynie, że niektórym z Was wystarczy podać strzępek informacji, który będzie dla Was wystarczający aby obarczyć czymś człowieka, który Wam nie odpowiada. Nie wiecie czy to o czym napisano jest prawdą.

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał Krisgw. Zobacz post
    Jak to mawiają starzy górale: jak kogoś stać na auto za 200 tysięcy, albo wczasy na Wyspach
    Kanaryjskich to i tych kilku groszy rzuconych na tacę, a szczególnie pysznego obiadku nie powinien zazdrościć
    Masz odwagę pisać trochę jaśniej czy lubisz kryć się za mgłą niedomówień?

To nie jest strzępek wiadomości ino całość To raz, a dwa co to za różnica czy poczytasz se o tym tu na forum czy np na fb. Ja tylko podałam dalej i poszerzyłam źródło potencjalnych odbiorców.

A co do samej informacji, póki stołuje się On z naszej kasy to mam prawo wiedzieć ile , co i gdzie zjadł. Jak bedzie chadzał na obiadki ze swej prywatnej kasy, zarobionej chcocby formie odpisu z podatku to mi to wsio.
    A jak łazi tam z kimś , cóż też chop.Rozumiem Boloczka Ino niech nie wciska mi kitów o czystości etc.
    Ostatnio edytowane przez aga-d ; 03-03-2014 o 05:51
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Cytat Napisał Krisgw. Zobacz post
    Krisgównoooo znów nieuważnie mój post przeczytałeż i tylko jeden raz i znowu go z interpretowałeś tak jak Ci na to Twój mało pofałdowany móżdżek pozwolił.

Ja nigdzie nie napisałem że mu zazdroszcze pysznego obiadku. Krisgównoooo staraj się zrozumieć co jest w postach napisane a nie pisz tego co Ci Twój chamski charakter podpowiada.

Pomimo to Krisgównoooo życzę Ci miłego dnia.
    to se ne vrati a bylo to výborné!

Uprawnienia