Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 76

Temat: Bądźcie hojni przy wrzucaniu na tacę. :D

Cytat Napisał observer Zobacz post
    Aga-d, a gdyby autor pierwotnej informacji zobaczył na niebie latający spodek, to też "przekazałabyś dalej"?

Czy jesteś zadowolona ze skutków jaki Twój post wywołał?
    O! Mój ulubiony observer czuwa!
    Ludzie trzeba być pełnym szacunku dla tego gościa! Bez przerwy trzyma rękę na pulsie, nie je, nie śpi tylko wyszukuje posty, które w jego pojęciu szkodzą kk.
    Jesteś przeciwny obiegowi informacji? Cenzura się marzy? Aga o spodku też by napisała. Jestem pewna

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Twierdzę jedynie, że niektórym z Was wystarczy podać strzępek informacji, który będzie dla Was wystarczający aby obarczyć czymś człowieka, który Wam nie odpowiada. Nie wiecie czy to o czym napisano jest prawdą.
    Gdyby nawet nie była to prawda, to podyskutować można, a może nie była to kobieta do towarzystwa tylko był z córką?
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cytat Napisał aga-d Zobacz post
    A co do samej informacji, póki stołuje się On z naszej kasy to mam prawo wiedzieć ile , co i gdzie zjadł.
    Agusiu kochana sami mu dajecie te wasze pieniądze, dobrowolnie, nikt was nie zmusza, nie musisz dać na tacę jak nie chcesz księdzu sponsorować obiadku.

Masz odwagę pisać trochę jaśniej czy lubisz kryć się za mgłą niedomówień?
    Wystarczająco jasno napisałem, Ty może jesteś nie w temacie to wydaje ci się to niejasne, ale kundel zrozumiał i zaczął ujadać, mimo, że nie było to kierowane pod jego adresem...
    Ostatnio edytowane przez Krisgw. ; 03-03-2014 o 09:31

Cieszyn
    Wpisów
    2
    ....sami mu dajecie te wasze pieniądze, dobrowolnie, nikt was nie zmusza,....

Nie każdy darczyńca ma świadomość tego, jak są spożytkowane te pieniążki.
    Ostatnio edytowane przez jan_122 ; 03-03-2014 o 10:05
    Boze mój, Boze mój, dej mi takom zonke
    ej, coby mi warzyła na obiod warzonke!

Nie od dziś się o tym trąbi, wszyscy już chyba wiedzą, albo domyślają się na co idzie ta kasa.

Z resztą ilu z dyskutujących w tym i podobnych tematach chodzi do kościoła i daje na tacę? założę się, że większość. Jeden dyskutant nawet wczoraj napisał na tym forum, że na 9 idzie do kościoła i myślisz, że nie dał na tacę?

- - - Dopisano - - -

A przecież wiedzą skoro zabierają głos w takich tematach, to o co chodzi?
    Ostatnio edytowane przez Krisgw. ; 03-03-2014 o 10:33

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Najwięcej dają starsze osoby, oni maja rentki i choinie ofiarują. A może by zakupić takie skarbonki? http://allegro.pl/liczaca-skarbonka-...020772549.html
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale to jest szerokie pole do przekrętów bo takie skarbonki nie do końca dobrze zliczają, szczególnie niskie nominały

- - - Dopisano - - -

Rozwalił mnie jednak ten oto cytat:

Jak to było w pewnej reklamie: grosz do grosza a będzie kokosza!

Cytat Napisał Krisgw. Zobacz post
    Agusiu kochana sami mu dajecie te wasze pieniądze, dobrowolnie, nikt was nie zmusza, nie musisz dać na tacę jak nie chcesz księdzu sponsorować obiadku.

Krisie Kochany Dlatego mam uszka i umiem słuchać. Tam gdzie wiem,że dobrze jest dać, to dam. Na tacę też się zbiera na różne cele. I tu miejmy nadzieję, że wszystko idzie uczciwie na dany cel.

A, że ktoś idzie do kościoła, to nie znaczy, że od razu musi dawać na tacę, sam napisałeś, że nikt do tego nie zmusza.
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Cytat Napisał Leni-wiec Zobacz post
    O! Mój ulubiony observer czuwa!
    Ludzie trzeba być pełnym szacunku dla tego gościa! Bez przerwy trzyma rękę na pulsie, nie je, nie śpi tylko wyszukuje posty, które w jego pojęciu szkodzą kk.
    Jesteś przeciwny obiegowi informacji? Cenzura się marzy? Aga o spodku też by napisała. Jestem pewna
    Tak się składa, że w wypowiedziach Observera jest sporo racji

Cytat Napisał nuova vita Zobacz post
    Tak się składa, że w wypowiedziach Observera jest sporo racji
    Jasne grizeldo alias czarna historio alias nuova vita
    Nie dziwię się poglądom. W zasadzie to już mało rzeczy na tym świecie. Wróć. Na tym forum mnie dziwi

Uprawnienia