Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40

Temat: Chcę zostać mamą.

Chcę zostać mamą.

Chcę zostać mamą, czyli temat dla starających się
    Często nawet nie wiemy, że takie osoby są na forum i dowiadujemy się dopiero w temacie o ciąży, że im się udało powołać do życia małą istotkę
    A czasami na temat poczęcia również jest wiele pytań
    Zachęcam do dyskusji wszystkich bez względu na to czy są już mamusiami/tatusiami czy dopiero to wszystko jest przed nimi

Nuova vita, ja chetnie podziele sie materialem genetycznym. Chialbym zostac ojcem. Prosze podaj jakies namiary.
    Mam 190 cm wzrostu, szaroniebieskie oczy, jestem muzykalny, spontaniczny.
    Pozdrawiam ;-)
    Ostatnio edytowane przez pambuk ; 11-03-2014 o 10:58

Cytat Napisał nuova vita Zobacz post
    A czasami na temat poczęcia również jest wiele pytań
    Może by ktoś umieścił z tego poczęcia jakieś własne zdjęcia albo filmik

Poprostu udokumentował , jak do tego doszło

to se ne vrati a bylo to výborné!

Cytat Napisał pambuk Zobacz post
    Nuova vita, ja chetnie podziele sie materialem genetycznym. Chialbym zostac ojcem. Prosze podaj jakies namiary.
    Mam 190 cm wzrostu, szaroniebieskie oczy, jestem muzykalny, spontaniczny.
    Pozdrawiam.
    Przykro mi ale moja macica jest zajęta na najbliższe 8 miesięcy a poza tym mam już mężczyznę, którego genotyp i fenotyp jest dla mnie idealny Ale nie zrażaj się i szukaj dalej

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał warzónka Zobacz post
    Może by ktoś umieścił z tego poczęcia jakieś własne zdjęcia albo filmik

Poprostu udokumentował , jak do tego doszło
    Rozumiem, że nikt Cię jeszcze nie uświadomił jak dochodzi do poczęcia?

ja chcę zostać mamą po raz drugi ale się nie staram, czy również się mogę tu wypowiadać

Noooo, co to jest to poczęcie? Czy nie jest to przypadkiem tzw. numerek?
    to se ne vrati a bylo to výborné!

Cytat Napisał klaudia88 Zobacz post
    ja chcę zostać mamą po raz drugi ale się nie staram, czy również się mogę tu wypowiadać
    Jasne, że tak Wszyscy tu mogą dyskutować Przede wszystkim chciałam wyłuskać ze społeczności forum przyszłe mamy a temat jest otwarty dla wszystkich

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał warzónka Zobacz post
    Noooo, co to jest to poczęcie? Czy nie jest to przypadkiem tzw. numerek?
    A Ty przypadkiem nie masz dzieciaczka? W takim wypadku już byłbyś przeszkolony i uświadomiony co z czym się je

oj jeśli się udaje to tylko pogratulować i trzymać kciuki za szczęśliwe donoszenie ciąży do końca, gorzej jak starania nie przynoszą upragnionej ciąży albo kończą się poronieniami a właśnie, skoro taki temat powstał, czy polecacie z naszych okolic jakiegoś fachowego lekarza ginekologa, specjalistę od takich smutnych przypadków?
    Ostatnio edytowane przez bombka ; 11-03-2014 o 11:51

krilady.
    Guest
    Moja znajoma długo się starała o dzieciaczka, chodziła do Swakoń - szczegółów nie znam, ale z krótkiego opowiadania to mnóstwo badań za nimi i chyba kuracji, ale dziś córeczka ma dwa latka

to najgorsze co może być, jak chcesz mieć dziecko a nie możesz, a z drugiej strony, duszą zabijają maluszki życie jest niesprawiedliwe, ech...

ale zapraszamy wszystkich starających się

ja się nie staram, ale jakbym zaszła to by rozpaczy nie było, ale to juz inna historia

Uprawnienia