Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40

Temat: Chcę zostać mamą.

Cytat Napisał bombka Zobacz post
    oj jeśli się udaje to tylko pogratulować i trzymać kciuki za szczęśliwe donoszenie ciąży do końca, gorzej jak starania nie przynoszą upragnionej ciąży albo kończą się poronieniami a właśnie, skoro taki temat powstał, czy polecacie z naszych okolic jakiegoś fachowego lekarza ginekologa, specjalistę od takich smutnych przypadków?
    Różne są przypadki i historie osób, które chcą mieć dziecko, dlatego właśnie taki temat Życzę powodzenia

A ja się starałam i starałam i w końcu się doczekałam. Dziecko mam urodzone sercem

Cytat Napisał nessy00 Zobacz post
    A ja się starałam i starałam i w końcu się doczekałam. Dziecko mam urodzone sercem
    Gratuluję Wbrew pozorom nie jest tak prosto starać się z efektem o dziecko urodzone sercem

Jo Wóm powiym co trzeja zrobić żeby zónś w ciónże.

1.) Za młodu nie wolno posłóchać gupód o gender
    2.) Do tego trzeja dwóch ludziów o płci damskiej i męskiej
    3.) W nejprzijymniejszym mómyncie numerku nie wolno wycióngnóć tego ónego

Jo tak zrobił i klapło. Polecam tę metodę.
    to se ne vrati a bylo to výborné!

Cytat Napisał warzónka Zobacz post
    Jo Wóm powiym co trzeja zrobić żeby zónś w ciónże.

1.) Za młodu nie wolno posłóchać gupód o gender
    2.) Do tego trzeja dwóch ludziów o płci damskiej i męskiej
    3.) W nejprzijymniejszym mómyncie numerku nie wolno wycióngnóć tego ónego

Jo tak zrobił i klapło. Polecam tę metodę.
    Dość ogólnie ale może się komuś przydać

witam opowiem wam moja historie,od 9 lat jestem z moim obecnym mezem,nigdy nie stosowalismy zadnych srodkow antykoncepcyjnych ani prezerwatyw,chcielismy dzidziusia i nic nam z tego nie wychodzilo,naokolo rodzenstwo i znajomi spodziewali sie dzieci a my nic,pozniej okazalo sie ze choruje na niedoczynnosc tarczycy wiec juz tracilismy nadzieje,rozwazalismy nawet adopcje albo inwitro ale jakos do lekarza tez nie mielismy kiedy zajsc,ciagle cos sie dzialo o odkładalismy to na po nowym roku czyli poczatkiem 2014 mielismy isc i wszystko zaczac zalatwiac a tu pewnego dnia,dokladnie 13 grudnia jakos zle sie poczulam i zrobilam test i okazalo sie ze jestem w ciazy,ale zeby uwiezyc na 100% zrobilam 3 testy ciazowe,test z krwi ale uwiezylam dopiero po pierwszej wizycie u lekarza i teraz idac na comiesieczna kontrole u ginekologa nie moge uwiezyc ze to prawda! wiec nie traćcie nadzieii a wszystko jeszcze moze sie zdazyc!

kwantq
    Guest
    Cytat Napisał pambuk Zobacz post
    Nuova vita, ja chetnie podziele sie materialem genetycznym. Chialbym zostac ojcem. Prosze podaj jakies namiary.
    Mam 190 cm wzrostu, szaroniebieskie oczy, jestem muzykalny, spontaniczny.

Pozdrawiam ;-)
    Nie wal gościu sciemy podaj ten najistotniejszy wymiar może błyśniesz

i jakaś wolna laseczka się załapie
    "Ten nie robi błędów kto nic nie robi a największym błędem jest nic nie robić"

https://www.youtube.com/watch?v=7-u3zIfrJoc

Cytat Napisał megan990 Zobacz post
    i jakaś wolna laseczka się załapie
    Nie tylko wolna ale i chętna do macierzyństwa

no fajny temat, ale nie dla mnie,. Bo jo się nie starom

Ale owocnej dyskusji zyczę
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Uprawnienia