Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Temat: Chcę zostać mamą.

Cytat Napisał aga-d Zobacz post
    no fajny temat, ale nie dla mnie,. Bo jo się nie starom

Ale owocnej dyskusji zyczę
    Teraz nie ale kto wie...

Absolutnie, never! Dośc już
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Cytat Napisał aga-d Zobacz post
    Absolutnie, never! Dośc już
    .....................

Słyszołech, że żeby zaciążyć to je dobre po poczęciu przez 8-10 godz w tej pozycji być (pod wiater).
    I podobno je dobrze pore razy poprawić

- - - Dopisano - - -

to se ne vrati a bylo to výborné!

Cytat Napisał warzónka Zobacz post
    Słyszołech, że żeby zaciążyć to je dobre po poczęciu przez 8-10 godz w tej pozycji być (pod wiater).
    I podobno je dobrze pore razy poprawić

- - - Dopisano - - -

Jeśli to byłaby prawda to nasz gatunek już dawno by wyginął

najlepiej se nie starać i nie chciec zaciążyć bo jak człowiek chce to się nie udaje a jak się odpuszcza to zaraz zaskakuje
    czasem lepiej ,czasem gorzej...

Cytat Napisał malgoska282 Zobacz post
    najlepiej se nie starać i nie chciec zaciążyć bo jak człowiek chce to się nie udaje a jak się odpuszcza to zaraz zaskakuje
    Nie zawsze tak jest

Cytat Napisał malgoska282 Zobacz post

ale często...
    sama jestem przykładem i znajomi co się starali , a byli też tacy co mieli kłopot z zajściem i dopiero jak poluzowali to bach dzidzia

ja miałam problemy bo bardzo chciałam i nic z tego nie wychodziło , wpadłam w depresję (terapeuta itd) potem uznałam że moze nie jest nam to dane i w najmniej oczekiwanym momencie się przydarzyło, akurat jak wtedy zaczęłam prace w sklepie, zaciążyłam na okresie próbnym

dokładnie ,wiekszość przypadków tak sie kończy ,sama myslałam ze zaraz będzie jak sie postaramy a tu nie.Jak odpuściłam to zaraz było.
    czasem lepiej ,czasem gorzej...

... bo się spinają zbytnio i temu. A jak nie ma tej presji , w głowie nie ma sie tej myśli, jest pełen luz i spontan to jest największa szansa, że akurat sie uda.
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Uprawnienia