Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 52

Temat: Aniołek

Piszę z konta męża, nie mam swojego.
    Chciałam się odnieść do postu Madlene, bo aż mi ciśnienie skoczyło.
    Proszę o przytoczenie tych wielu przekręconych faktów, o których piszesz.
    Co to za argument, że była tydzień po terminie? Ile dzieci rodzi się w wyznaczonym terminie?
    Ja się zgłosiłam 5 dni po terminie to mi przy przyjęciu doktorek powiedział: po co już jestem skoro nic się nie dzieje. Urodziłam kolejne 5 dni po - poród wywoływany.
    To nie jej wina, ani lekarza prowadzącego, że zaczęła krwawić. Przecież coś złego zaczęło dziać się w szpitalu, gdzie była pod fachową opieką. Zaufała im, oddała się w ręce specjalistów.
    Ja wiem tyle ile przeczytałam w artykule, nie jest mi dane osądzać, zwłaszcza kobiety, która straciła dziecko. Fakty o których piszą są takie, a nie inne. A czy pomoc przyszła za późno? Czy można było coś zrobić, by dziecko uratować? To rozstrzygnie prokuratura.
    Wiemy jedynie, że szpital gin-poł. w Cieszynie jest daleki od cc. Ja po kolejnej dawce oksy, po 10 dniach od przewidywanego porodu błagałam o cesarke, ale nic z tego. Co to za teksty, że mamy XXI wiek i można się doinformować? Co by mi dało doinformowanie się w necie? Co by dało jej? Tak apropo może i miała kontakt na forum z innymi ciężarnymi? skąd wiesz że nie miała?
    Ręce opadają...
    Ostatnio edytowane przez Tomciox ; 18-03-2014 o 18:40

Cytat Napisał Tomciox Zobacz post
    To nie jej wina, ani lekarza prowadzącego, że zaczęła krwawić..

A to skąd wiesz ? Jesteś tego pewna ? Nic nie wiemy i nie ma gdybać. Życia dziecku to nie przywróci
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Cytat Napisał aga-d Zobacz post
    Życia dziecku to nie przywróci
    Ale winnych trzeba osądzić i za kratkami posadzić.

to se ne vrati a bylo to výborné!

Tak, zgodzę się z tym...

Tylko ja znam inną wersję taką cichą tej przykrej sprawy
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Cytat Napisał aga-d Zobacz post
    A to skąd wiesz ? Jesteś tego pewna ? Nic nie wiemy i nie ma gdybać. Życia dziecku to nie przywróci
    ok, tego nie wiem. No tak...nie mamy co gdybać, niemniej jednak wściekłam się tym głupim "gadaniem" Medlene co do tej biednej kobiety.

ok, tego nie wiem. No tak...nie mamy co gdybać, niemniej jednak wściekłam się tym głupim "gadaniem" Medlene co do tej biednej kobiety.
    Dzieciątko nie żyje. To jest tragedia. Trzeba znać wersje wydarzeń dwóch stron.

Jedynej słusznej prawdy nie znamy.
    Osądzać łatwo.

Niestety, lekarze popełniają błędy i to jest fakt.
    Pozostawmy jednak osąd właściwym instytucjom.

Tragedia niewyobrażalna.

chata za wsią....pod lasem
    Wpisów
    40
    Nie jesteśmy lekarzami....tak na prawdę nie wiadomo co się stało, czy cesarka uratowałby dziecko? Tego nie wiemy, tego dowiedzą się śledczy którzy poprowadzą tą sprawę.
    Dziecko nie żyje i to jest tragedia ale nie nam osądzać czyja to wina....

a więc wina raczej lekarza który był na dyżurze. Jak wytłumaczycie ,ze w kompie nie ma opisu całego porodu a musi byc i zawsze jest?
    A i jeszcze jedno to 4 noworodek ,który umał w Cieszynie od początku tego roku ,ale nikt o tym nie wie. Ciąże były bez komplikacji
    czasem lepiej ,czasem gorzej...

krilady.
    Guest
    Cytat Napisał malgoska282 Zobacz post
    A i jeszcze jedno to 4 noworodek ,który umał w Cieszynie od początku tego roku ,ale nikt o tym nie wie. Ciąże były bez komplikacji
    malgoska, skąd takie info I czemu się o tym nie wie?

Uprawnienia